Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Allans Livs

56 erbjudanden just nu · Vassmolösa · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Laxsida ca Miljömärkt −42 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 240 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Pastamore RörpastaPasta Rigatini QuadriPenne RigatePasta FusilliMezze Maniche+3−41 %

Zeta

8 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 23 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Coca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack−41 %

10-pack

4 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 84 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Pommes fritesPommes strips−38 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−36 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−30 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Kycklinglår Filé −28 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 151 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Pärlsocker −28 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 21 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Original −26 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 120 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Morötter Klass 1 −25 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 24 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Marsipanbröd OriginalMarsipanbröd NougatMarsipanbröd Cognac−24 %

Marsipanbröd

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 13 kr

3 för 30kr

t.o.m. 5 okt

Nära Allans Livs
Vetemjöl −23 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 21 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−21 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Skinkschnitzel −16 % ↗

Skinkschnitzel

ICA · 300 g

40 kr ordinarie 48 kr

133 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−14 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Champinjon Klass 1 −9 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 17 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 28 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Multivitamin JuicePressed Orange With PulpMulti Fruit MultivitaminPressed Orange Without PulpPressed Orange With Pulp

Tropicana

5 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Choklad ProteinbarProteinbar HallonglassExotisk GlassProteinbar PäronglassKladdkaka Swebar+6

Kosttillskott

11 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

t.o.m. 5 okt

Nära Allans Livs
Kebabsås HetDjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet Kebabsås+2

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Kebab Vego −15 % ↗

Kebab Vego

Schysst käk · 350 g

43 kr ordinarie ca 50 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Läsk PetKaktus Lime CrushSkogsbär CrushZeroCrush Smultron+5

Läsk

10 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Mintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssaltMjölkchoklad ChokladkakaApelsinkrokant Mjölkchoklad+10

Mjölkchoklad

15 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Melon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Proteinbar Salted CaramelProteinbar Cookies and creamProteinbar Chocolate MudcakeProteinbar Banana Toffee

Proteinbar

4 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie ca 18 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
HallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubbHallon+1

RisiFrutti

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Pizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza RistorantePizza Salame Ristorante+1

Pizza Ristorante

6 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie ca 35 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Burgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chiliTacokyckling Fryst+2

Guldfågeln

7 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Räkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder KattUtekatt KastreradInnekatt Kastrerad

Mjau

5 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Fikon färska Klass 1 ICAFikon 4st 180g Klass 1

Fikon Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina

Mutti

2 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Hallon Klass 1Blåbär Klass 1

Klass

2 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Nära Allans Livs
Tyck till