Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Strandbergs Undersåker

51 erbjudanden just nu · Undersåker · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Kanin skallra grönKanin skallra rosa−47 %

Kanin skallra

2 varor i erbjudandet

45 kr ordinarie 85 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Laxsida ca Miljömärkt −37 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 222 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Morötter Klass 1 −37 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 29 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−36 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Mango Fryst −32 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Kebabsås AsianDjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet Kebabsås+2−30 %

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−29 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Kycklinglår Filé −28 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 151 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Rosor mixade färger 50cm 9-p Fairtrade Rosa BandetRosor 10-p 40 cm Fairtrade varierande färger−20 till −28 %

Rosor färger

2 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Kronljus Rosa Bandet −27 % ↗

Kronljus Rosa Bandet

ICA · 20 st

60 kr ordinarie 82 kr

2,98 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Kantareller −27 % ↗

Kantareller

150 g

75 kr ordinarie 102 kr

500 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Jordnötter Salta −27 % ↗

Jordnötter Salta

OLW · 300 g

18 kr ordinarie 25 kr

60 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Original −25 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 119 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Snackmorot RB −25 % ↗

Snackmorot RB

ICA · 200 g

12 kr ordinarie 16 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Crunchita Klass 1 −24 % ↗

Crunchita Klass 1

ICA · 200 g

20 kr ordinarie 26 kr

100 kr/kg

t.o.m. 28 sep

Nära Strandbergs Undersåker
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajKycklingpaj med Broccoli+3−18 %

Felix

8 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 33 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Kusar KesoMjuka RåghalvorMjuka FröbitarRågkusar 6-packRågform 8-pack+1−8 till −18 %

Bröd

6 varor i erbjudandet

28 kr

28 kr/st

t.o.m. 28 sep

Nära Strandbergs Undersåker
Vetemjöl −17 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 19 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Pärlsocker −16 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 18 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Blandfärs Färsk 21% −14 % ↗

Blandfärs Färsk 21%

ICA · 500 g

49 kr ordinarie 57 kr

98 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−14 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Kryddkorv HögrevSalsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Kaktus Lime CrushSkogsbär CrushZeroCrush SmultronZero Sugar+4

Läsk

9 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Pink LemonadeJordgubbHallonJordgubb

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeTacokyckling Fryst+1

Guldfågeln

6 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceTropisk Juice+2

Bravo

7 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Jordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssaltMjölkchoklad Chokladkaka+12

Mjölkchoklad

17 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Tomater KörsbärHela skalade tomater Pelati

Tomater

2 varor i erbjudandet

14 kr

2 för 28kr

t.o.m. 18 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RisoranteProsciutto Pizza RistorantePizza Salame Ristorante+1

Pizza

6 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Magisk MangoJordgubb VeganBlåbär

RisiFrutti

3 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Vanilj Mild YoghurtVanilj Mild YoghurtNaturell Mild Yoghurt

Mild Yoghurt

3 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskFisk Torrfoder KattUtekatt KastreradInnekatt Kastrerad

Mjau

5 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Tyck till