Primat

Veckans erbjudanden på ICA Maxi Högsbo, Göteborg

465 erbjudanden just nu · Västra Frölunda · uppdaterat idag · Sida 1 av 5

Om butiken
Nudlar Yakisoba −73 % ↗

Nudlar Yakisoba

MRS CHENG'S · 93 g

4 kr ordinarie 15 kr

17 kr/kg

Maxi Högsbo, Göteborg
Räkröra Frippe's GodaVästkuströra Frippe's GodaSkagenröra Frippe's Goda−61 %

Frippe's Goda

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 32 kr

2 för 25kr

Maxi Högsbo, Göteborg
Hörlur in-ear C8 vitHörlur in-ear C8 svart−60 %

Hörlur in-ear

2 varor i erbjudandet

199 kr ordinarie 499 kr

199 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Bbq Allround GrilloljaCarolin Reaper Chili Grillolja−58 %

Grillolja

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 24 kr

10 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Push UpPinnglass MinecraftCalippo ColaGlasspinne NoggerGlasspinne 88:an+1−50 till −55 %

Glass

6 varor i erbjudandet

9 kr

9,45 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Tip TopSalty LicoriceLovley Vanilla VeganGlasspinne ClassicWhitechocolate Strawberry+2−51 %

Glass

7 varor i erbjudandet

14 kr

14 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Euphoria Pink LemonadeDouble Gold Caramel BillionaireLa Peche Glass−51 %

Magnum

3 varor i erbjudandet

15 kr

14,50 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Strawberry TwistExotic−52 %

Solero

2 varor i erbjudandet

12 kr

11,50 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Glasstrut MinecraftJordgubb−47 till −53 %

Glass

2 varor i erbjudandet

13 kr

12,50 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Pinnglass VolcanixMax Mango&Vanilla−51 %

Glass

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 27 kr

13 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Pineapple −51 % ↗

Pineapple

TWISTER · 80 ml

7 kr ordinarie 14 kr

7 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Cookie Dough −50 % ↗

Cookie Dough

BEN & JERRY'S · 120 ml

16 kr ordinarie 31 kr

16 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Stekpanna 28 cmSmörgåsgrill 3-i-1 850WKaffebryggare Easy IStekpanna gjutjärn 24cmSmörgåsgrill 750W svartupp till −50 %

Kök

5 varor i erbjudandet

299 kr

299 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Ananas Split −50 % ↗

Ananas Split

TRIUMF GLASS · 84 ml

9 kr ordinarie 18 kr

9 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Doftljus Puma wine H8cmDoftljus Puma rostDoftljus Puma brunDoftljus Puma grön−50 %

Doftljus Puma

4 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 70 kr

35 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Tablett Ines vinröd D:38cmTablett Ines mörkgrön D:38cmTablett Ines blå D:38cmTablett Ines Svart D:38cmTablett Ines Grön D:38cm+2−50 %

Tablett Ines

7 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 25 kr

4 för 50kr

Maxi Högsbo, Göteborg
Tablett Ines Rosa D:38cmBlockljus Vit 10cm−36 till −50 %

ICA

2 varor i erbjudandet

13 kr

4 för 50kr

Maxi Högsbo, Göteborg
Spice Mix Taco −50 % ↗

Spice Mix Taco

OLD EL PASO · 25 g

5 kr ordinarie 10 kr

200 kr/kg

Maxi Högsbo, Göteborg
Sour Foams Tyrkisk PeberTyrkisk Peber Super SaltyTutti Frutti Remix Boo SourSourmelon Tutti FruttiRaspberry Tutti Frutti−44 till −48 %

Fazer

5 varor i erbjudandet

7 kr

3 för 20kr

Maxi Högsbo, Göteborg
Curry-Lime DressingCaesar DressingAioli ChipotleGrönpepparsåsCafé de Paris+13−12 till −48 %

Såser & smaksättare

18 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

Maxi Högsbo, Göteborg
Kolsyremaskin Enso −47 % ↗

Kolsyremaskin Enso

Sodastream · 1 st

999 kr ordinarie 1899 kr

999 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Kolsyremaskin Gigapack BlackWok set med redskap kolstål−20 till −47 %

Kök

2 varor i erbjudandet

799 kr

799 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−47 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 129 kr

69 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Borgmästarost lagrad hårdost 35% ca 790g BoxholmsBorgmästarost hårdost ca 790g BoxholmsKryddost hårdost 31% ca 475g Boxholms−8 till −45 %

hårdost Boxholms

3 varor i erbjudandet

95 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Maxi Högsbo, Göteborg
BoostKostillskott Cassie/BerriesKosttillskott Mango 15-pEnergy Orange−14 till −45 %

Berocca

4 varor i erbjudandet

45 kr

2 för 89kr

Maxi Högsbo, Göteborg
Doftljus Fiona wine 12cmDoftljus Fiona brun 12cmDoftljus Fiona rost H12cmDoftljus Fiona grönDoftljus Fiona black+3−38 till −45 %

Doftljus Fiona

8 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 99kr

Maxi Högsbo, Göteborg
The Hypo Allerg Def Mascara 02The Hypo Allerg Def Mascara 01The Hypo Aller Vol Mascara 01Mascara Build Up Grow Len & Vol 01Build Up Grow Len & Vol Mascara 02+12−29 till −45 %

Mascara

17 varor i erbjudandet

99 kr

99 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Kaffeburk LyonMuffinsform rosett silikonGlasburk med bambulock 21cmMåttkanna glas−17 till −44 %

ICA

4 varor i erbjudandet

50 kr

49,90 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Bamse TittutVargens hemliga historierBarnvagnsbok Bamse. Titta och pekaBamses I Skalmans skalNär Bamse var liten+5−28 till −44 %

Skrivbord

10 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 99kr

Maxi Högsbo, Göteborg
Doftljusburk Lucia mahognyDoftljusburk Lucia rosmary&figDoftljusburk Lucia amber&vanillaVärmeljus Stora 12-p−34 till −44 %

ICA

4 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

Maxi Högsbo, Göteborg
Chili Cheese ChipsChips Het Barbecue−42 %

Chips

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 26 kr

15 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Duschgel Wellness MassageShower ShaveDuschtvål Cool SplashDuschtvål Charge UpDuschtvål Spice Up+21−21 till −42 %

Palmolive

26 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

Maxi Högsbo, Göteborg
USB-C To USB-C 240W 1m vitVäggladdare 20W PD USB-C−34 till −41 %

USB-C

2 varor i erbjudandet

99 kr

99 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Väggladdare 45w −40 % ↗

Väggladdare 45w

Belkin · 1 st

149 kr ordinarie 249 kr

149 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Stavmixer 500W HB5032B-GSUgn & Förvaringsform Cook & Freeze−25 till −40 %

Kök

2 varor i erbjudandet

149 kr

149 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Steamer −40 % ↗

Steamer

Tefal · 1 st

299 kr ordinarie 499 kr

299 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Kapselmaskin MiniMe 2Matberedare Easy Force−33 till −40 %

Kök

2 varor i erbjudandet

599 kr

599 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Crispy Twins DumleHazelnutDiscoveryFresh ColaRainbow+2−16 till −40 %

Godis

7 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

Maxi Högsbo, Göteborg
Skinka UgnsrostadSkinka RökigasteKyckling ExtraröktSkinka BasturöktKokt Skinka Skivad+4−24 till −40 %

Skinka

9 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

Maxi Högsbo, Göteborg
Lindösalami Soltorkad tomatLindösalami Peppar−35 till −40 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

Maxi Högsbo, Göteborg
Kyckling Grillad −40 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

18 kr ordinarie 29 kr

194 kr/kg

Maxi Högsbo, Göteborg
Choklad PuddingJordgubb RislunsjHallon Vinbär Rislunsj−23 till −39 %

Mejeridessert

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Laddkabel USB-C till USB-C 1m SvartLaddkabel USB-C till USB-C 1m vit−39 %

Laddkabel till

2 varor i erbjudandet

79 kr ordinarie 129 kr

79 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Bamse LetabokSagor från Kullarna, vol 3−20 till −39 %

Kärnan

2 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Knäckebrödburk LyonUgn & Förvaringsform Cook & FreezeSkålar 4 set HöstNudelsil 35,5x14cmSpringform 23cm+4−11 till −38 %

Kök

9 varor i erbjudandet

80 kr

79,90 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Bordsgrill 2200WBordsgrill 2000WSkärbräda bambu 50x38cm−17 till −38 %

Kök

3 varor i erbjudandet

499 kr

499 kr/st

t.o.m. 18 okt

Maxi Högsbo, Göteborg
Sås Curry MangoGarlic Sauce−38 %

Heinz

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 24 kr

15 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Knappcellsbatteri CR2032 6-p Rosa BandetBatteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−16 till −37 %

Rosa Bandet

3 varor i erbjudandet

35 kr

2 för 70kr

Maxi Högsbo, Göteborg
Ära Mild 28%Grevé MildPräst MildHerrgård Mild−36 %

Mild

4 varor i erbjudandet

50 kr

49,90 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Gaständare 1-pHushållsduk 3-p Rosa Bandet−16 till −37 %

Hushåll

2 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25kr

Maxi Högsbo, Göteborg
Servettbox Pumpkin 33cm 75-pServettbox Apel 33cm 75-p−37 %

Servettbox 33cm

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

16,90 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Bearnaise −37 % ↗

Bearnaise

Eriks såser · 230 ml

20 kr ordinarie 32 kr

87 kr/l

Maxi Högsbo, Göteborg
Kyckling Bröstfilé −36 % ↗

Kyckling Bröstfilé

KRONFÅGEL · 900 g

89 kr ordinarie 140 kr

99 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Maxi Högsbo, Göteborg
Proemalj Daily ProtectionCavity SensitivityExtra Fresh GelGentle WhiteningTandkräm Original−16 till −36 %

Sensodyne

5 varor i erbjudandet

24 kr

2 för 47kr

Maxi Högsbo, Göteborg
Müslibar Milk Dark & WhiteCinnamon Roll Muslibar BigStrawberry White ChocolateBrownie BigMüslibar Choklad & banan+7−12 till −36 %

Corny

12 varor i erbjudandet

7 kr

5 för 35kr

Maxi Högsbo, Göteborg
Wokpanna 30cmElvisp MFQ3010 VitHasselbacksskärare 19cm hummus−11 till −36 %

Kök

3 varor i erbjudandet

249 kr

249 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Mango MemoriesBrookies CreamGlass Bohemian raspberry non dairyGlass Spectacu-loveCookie Dough Vegan+18−15 till −35 %

Glass

23 varor i erbjudandet

40 kr

3 för 120kr

t.o.m. 4 okt

Maxi Högsbo, Göteborg
USB-C To USB-C 240W 2m vitLightningkabel Svart 1mLightningkabel Vit 1m−28 till −35 %

Belkin

3 varor i erbjudandet

129 kr

129 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Blue Active FlowerFruitopia Power ActivePower Active LemonPower Active Ocean−20 till −35 %

Active

4 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

Maxi Högsbo, Göteborg
ChokladEkoPepparkakaHallon LakritsBrownie+7−12 till −35 %

Kex & kakor

12 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

Maxi Högsbo, Göteborg
Laxsida ca Miljömärkt −35 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 213 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Maxi Högsbo, Göteborg
Vinkylare 12x20cmPåsar På Rulle 28Cm 3MUgn & Förvaringsform Cook & FreezeUgnsform Rostfri 25x35cmSkärbräda bambu 2-p+8−17 till −34 %

Kök

13 varor i erbjudandet

99 kr

99 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
BruléebrännareVattenkokare KE01301W-GKaffebryggare CM1051B-GSKöksredskap set bambuTermoskanna Colette+3−13 till −33 %

Kök

8 varor i erbjudandet

199 kr

199 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Ribflare leggings 122/128Ribflare leggings 134/140Ribflare leggings 86/92Ribflare leggings 98/104Ribleggings 110/116+51−33 %

mywear

56 varor i erbjudandet

99 kr ordinarie 149 kr

Köp 3 betala för 2

Maxi Högsbo, Göteborg
Ribklänning 98/104Ribklänning 134/140Ribklänning 122/128Ribklänning 110/116Ribklänning 86/92+10−33 %

mywear

15 varor i erbjudandet

119 kr ordinarie 179 kr

Köp 3 betala för 2

Maxi Högsbo, Göteborg
Förvaringsburk Rund Glas med lockFörvaringsburk Glas med lock−33 %

Förvaringsburk Glas

2 varor i erbjudandet

24 kr ordinarie 36 kr

Köp 3 betala för 2

Maxi Högsbo, Göteborg
Ribtopp 122/128Ribtopp 134/140Ribtopp 110/116Ribtopp 98/104Ribtopp 86/92+5−33 %

mywear

10 varor i erbjudandet

86 kr ordinarie 129 kr

Köp 3 betala för 2

Maxi Högsbo, Göteborg
Förvaringsburk Rund Glas med lockFörvaringsburk Glas med lock−33 %

Förvaringsburk Glas

2 varor i erbjudandet

37 kr ordinarie 55 kr

Köp 3 betala för 2

Maxi Högsbo, Göteborg
Matcha Latte DessertChoklad Hassel DessertHasselnötspudding VåfflaPanna CottaChokladpudding Stracciatella+3−14 till −33 %

Mejeridessert

8 varor i erbjudandet

8 kr

3 för 23kr

t.o.m. 4 okt

Maxi Högsbo, Göteborg
Hushållspapper Original 4-pToalettpapper Original 6-p Miljömärkt−20 till −33 %

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Maxi Högsbo, Göteborg
OriginalUtan Tillsatt SockerKakaoOriginal−10 till −33 %

Flingor & müsli

4 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

Maxi Högsbo, Göteborg
Salty Blå Kina SnacksKina Hallon SnacksDumle SnacksCrunchy Puffs Dumle SnacksDumle Winter Mix+6−21 till −33 %

Fazer

11 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

Maxi Högsbo, Göteborg
Surströmming filé 10-12stSurströmming−29 %

Surströmming

2 varor i erbjudandet

69 kr

69 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Färgmixade småtomater Klass 1Paprikamix Klass 1−11 till −32 %

Klass

2 varor i erbjudandet

25 kr

25 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Wok rostfri 30cmElvisp ClevermixxStekpanna aluminium 28cmVakuumförpackareStekpanna gjutjärn 28cm−20 till −32 %

Kök

5 varor i erbjudandet

399 kr

399 kr/st

t.o.m. 18 okt

Maxi Högsbo, Göteborg
Mixkanna vitMixkanna GrönSkål Margrethe vitSkål Margrethe Nordic green−26 till −32 %

Rosti

4 varor i erbjudandet

169 kr

169 kr/st

Maxi Högsbo, Göteborg
Havrebar Sport Energi Flapjack PecanFlapjack Red berriesHavrebar Sport Energi Flapjack Chocolate−29 %

Flapjack

3 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

Maxi Högsbo, Göteborg
Tyck till