Primat

Erbjudanden på ICA Hörnan, Hörnefors

38 erbjudanden just nu · Hörnefors · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Vetemjöl −40 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 26 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Mango Fryst −39 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 25 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Morötter Klass 1 −38 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 29 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Kebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssåsRöd Kebabsås+4−37 %

Kebabsås

9 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Pärlsocker −34 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 23 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−33 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 31 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Magisk MangoSkogsbärBlåbär−29 %

RisiFrutti

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
SkogsbärJordgubbHallonJordgubb−29 %

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Original −21 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 113 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Laxsida ca Miljömärkt −13 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 159 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Kryddkorv HögrevSalsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv Chimichurri+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Kyckling Thaikryddad StektKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chiliTacokyckling FrystKycklingspett Grillade+1

Guldfågeln

6 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceTropisk JuiceJuice Apelsin & mandarin+2

Bravo

7 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RisoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajKycklingpaj med Broccoli+4

Felix

9 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie ca 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie ca 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Naturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtNaturell Mild Yoghurt

Yoghurt

3 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Kattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt+1

Mjau

6 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Hörnan, Hörnefors
Tyck till