Primat

Veckans erbjudanden på ICA Johannelund

56 erbjudanden just nu · Linköping · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−43 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−42 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 120 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadExtrarökt Skinka−30 %

Skinka

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Kiwi ca Klass 1 −28 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 9 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Max LimeMax 6P−26 %

Max

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 44 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Pannkakor 8st −25 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Johannelund
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−23 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 42 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Crispy Ch*Cken VeganskaPulled BbqOriginal Chunk−22 %

Oumph

3 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 39 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Dansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Vitlök−21 %

Korv

4 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 27 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Strawberry Ban Immune SupportJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−21 %

Actimel

3 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Roast'n Toast −21 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 32 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa BandetBatteri AA/LR6 10-pBatteri AAA/LR03 10-p−18 %

Batteri

4 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 42 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Pärlsocker −17 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 17 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Original −16 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 106 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajTacopaj Fryst/1 PortLax & Räkpaj+3

Dafgårds

8 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Matcha Latte DessertHasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding Stracciatella+2

Mejeridessert

7 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Bregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Mixed BerriesAstro VibePear LimeadePeach VibeLemon Lime+4

Celsius

9 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Multivitamin JuicePressed Orange With PulpJuice TropicalJuice Äpple Pink LadyMulti Fruit Multivitamin+2

Tropicana

7 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Salt Persika FerrariFerrari Sur Citron/LimeSur Hallon FerrariSalt Hallon FerrariFerrari Cola+1

Ferrari

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 17 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Blå Hallon Cit NapparPixel ZourrPeaches SourHappy Cherries SourPeaches Raspberry+11

Haribo

16 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie ca 11 kr

3 för 25kr

t.o.m. 26 okt

Johannelund
Summer Mix Dumle Päron BananCrunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks Gul+8

Fazer

13 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Bts Brown Suger PancakeHallon RemixCrunchies DippedGolden CookiesMini Cookies+2

Oreo

7 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Cola&Hallon KalasVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

4 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Jordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packKolsyrat vatten Päron 12-packKolsyrat vatten Naturell 12-pack

Loka

4 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie ca 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoKaffebönor Kahawa MörkrostDella Casa Espresso+2

Zoegas

7 varor i erbjudandet

74 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Johannelund
Tyck till