Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Birkahallen

49 erbjudanden just nu · Stockholm · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Morot Klass 1 −55 % ↗

Morot Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 40 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Gul lök Klass 1 −53 % ↗

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

8 kr ordinarie 17 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Rödbeta Klass 1Champinjon Klass 1−46 till −50 %

Klass

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Birkahallen
Päron i korg RB Klass 2Mogen mango−40 till −50 %

Frukt

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Vetemjöl −43 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 28 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1Brysselkål Klass 1−43 %

Brysselkål Klass

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 35 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−42 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 23 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Pink LemonadeJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubbHallon+1−41 %

RisiFrutti

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 17 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Magisk MangoSkogsbärBlåbär−41 %

RisiFrutti

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 17 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Laxsida ca Miljömärkt −39 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 229 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Pizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza RistorantePizza Salame Ristorante+1−39 %

Pizza Ristorante

6 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 47 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Grevé® ost mild 28% ca ®Herrgård® ost mild 28% ca ®Präst® ost mellan 31% ca ®−38 %

ost

3 varor i erbjudandet

99 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Birkahallen
Kabanoss Paprika & kumminChorizo De PimentonChorizo Cayenne & paprikaBratwurst Kummin & vitlökChorizo Red Hot+1−38 %

Scan

6 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 41 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Original −38 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 144 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−38 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 43 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
® Mittbit ca 33 % −34 % ↗

® Mittbit ca 33 %

Västerbottensost · 1000 g

199 kr/kg ordinarie 300 kr/kg

ca 199 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Birkahallen
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Kycklinglår Filé −32 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 160 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Kattmat KöttKattmat KycklingInnekatt Kastrerad−31 %

Mjau

3 varor i erbjudandet

55 kr ordinarie 80 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Tomater Finkrossade −28 % ↗

Tomater Finkrossade

MUTTI · 1200 g

40 kr ordinarie 56 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Pärlsocker −28 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 21 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Chokladpåse Marianne Mjölkchoklad dragéChokladpåse Marianne Mintchoklad dragéChokladpåse Marianne LakritsdragéMintchoklad Pärla Marianne−21 %

Marianne

4 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

26,90 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Fläder Alkoholfri −20 % ↗

Fläder Alkoholfri

HERRLJUNGA · 1000 ml

15 kr ordinarie 19 kr

15 kr/l

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
COCO MANGOCOCONUT WATER

FEEL GREAT

2 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr +pant

t.o.m. 11 okt

Nära Birkahallen
Kebabsås AsianRöd KebabsåsVego KebabsåsHet KebabsåsKebabsås Vitlök+1

Kebabsås

6 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Kolsyrad fruktdryck Hallon CrushLäsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime Crush+8

Läsk

13 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
KycklingkebabKlassisk Kebab

Schysst käk

2 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Kolsyrat vatten Citron 12-packKolsyrat vatten Päron 12-packKolsyrat vatten Naturell 12-packPersika PäronJordgubb Granatäpple+3

Loka

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Melon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Brasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron JuiceTropisk Juice+3

Juice

8 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Burgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeTacokyckling FrystKycklingspett Grillade+1

Guldfågeln

6 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birkahallen
Tyck till