Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Sigma

48 erbjudanden just nu · Upplands Väsby · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Pastamore RörpastaPenne RigatePasta FusilliMezze ManicheStrozzapreti No 27+2−38 %

Zeta

7 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

3 för 40kr

t.o.m. 11 okt

Nära Sigma
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−36 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Morötter Klass 1 −35 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 28 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Gul lök Klass 1 −34 % ↗

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

8 kr ordinarie 12 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadExtrarökt SkinkaBasturökt Kalkonbröst−33 %

Skinka

5 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Kyckling Grillad −33 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 30 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Kebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet Kebabsås+2−29 %

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Magisk MangoBlåbär−29 %

RisiFrutti

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
JordgubbHallonJordgubb−29 %

RisiFrutti

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−29 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Kycklinglår Filé −27 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 150 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 122 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Nötfärs Färsk −21 % ↗

Nötfärs Färsk

Hacksta Köttdisk · 500 g

49 kr ordinarie 62 kr

98 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Skaldjurspaj Fryst/1 PortKycklingpaj med Broccoli+4−21 %

Felix

9 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Pärlsocker −20 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−10 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 43 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Rosor i buntRosor mixade färger 50cm 9-p Fairtrade Rosa Bandet

Rosor

2 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklingfiléer GrillkryddadeTacokyckling FrystKycklinginnerfiléer Grillade Barbecue

Guldfågeln

5 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceTropisk Juice+3

Bravo

8 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Knäckebröd Frön & HavreKnäckebröd SolrosfrönFrukost Knäckebröd SesamTunna knäckebröd

Knäckebröd

4 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Salsiccia SmalChorizo De PimentonChorizo Cayenne & paprikaBratwurst Kummin & vitlökChorizo Red Hot

Scan

5 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Feta med havssaltFeta lesvosFeta Traditionell Smak

Feta

3 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder KattUtekatt Kastrerad+1

Mjau

6 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Fikon färska Klass 1 ICAFikon 4st 180g Klass 1

Fikon Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sigma
Tyck till