Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Fors

277 erbjudanden just nu · Fors · uppdaterat idag · Sida 1 av 3

Om butiken
Gravljus med lock 12cm 1-pHushållsduk 3-p Rosa Bandet−16 till −48 %

ICA

2 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25kr

Nära Fors
Coca-Cola Zero 10-pack10-pack−41 %

10-pack

2 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 85 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Fruktmums Äpple med HavreFruktmums MangoFruktmums HallonFruktmums PäronFruktmums Blåbär Havre+5−24 till −38 %

Semper

10 varor i erbjudandet

10 kr

5 för 50kr

Nära Fors
Pommes fritesPommes strips−38 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Karré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaChorizo Cayenne & paprikaKolbász Paprika & vitlökChorizo Extra Het+2−7 till −37 %

Korv

7 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Tomater Krossade −36 % ↗

Tomater Krossade

MUTTI · 400 g

13 kr ordinarie 21 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Chia GodRågbitar Osötade−18 till −34 %

Hatting

2 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Kebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssåsHet Kebabsås+4−7 till −34 %

Såser & smaksättare

9 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−33 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Mango Fryst −32 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Kondisrullar Apelsinsmak 6-pKondisrullar Blåbärssmak 6-pKondisrullar Hallonsmak 6-pMazariner 4-packPunschrullar 6-p−22 till −31 %

6-p

5 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

Nära Fors
Kattmat KattungeUtekatt KastreradKattmat KöttKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt−28 %

Mjau

5 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Laktosfri OriginalVästerbottensost®Vitlök & ÖrterLightOriginal−4 till −31 %

Philadelphia

5 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42kr

Nära Fors
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−30 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Mild YoghurtDrickyoghurt Blåbär VaniljDrickyoghurt Jordgubb 0,5%−4 till −29 %

Yoghurt & fil

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Kaktus Lime CrushPäron CrushLäsk PetZero SugarLäsk Pet−18 till −29 %

Läsk

5 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Kycklinglår Filé −28 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 151 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 122 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Äkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass ChokladkrossÄkta Vanilj−23 till −27 %

Triumf Glass

4 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Juice ApelsinTropisk JuiceJuice Apelsin & mandarinJuice Äpple−13 till −26 %

Juice

4 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Burgare Kyckling CrispyTacokyckling Fryst−23 %

Guldfågeln

2 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Focus Guavo −25 % ↗

Focus Guavo

NOCCO · 330 ml

17 kr ordinarie 22 kr

50 kr/l

Nära Fors
Läsk PäronsodaLäsk HallonsodaLäsk FruktsodaLäsk SockerdrickaLäsk Passionsfrukt i.5l+12−25 %

Läsk

17 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 17 kr

4 för 50kr +pant

Nära Fors
Maxi 1-Pack −24 % ↗

Maxi 1-Pack

KINDER · 21 g

5 kr ordinarie 7 kr

238 kr/kg

Nära Fors
Havredryck BaristaHavredryck Naturell−10 till −22 %

Havredryck

2 varor i erbjudandet

14 kr

2 för 28kr

Nära Fors
Pink LemonadeSkogsbärHallonJordgubb−22 %

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Magisk MangoSkogsbär−22 %

RisiFrutti

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
MarshmallowsStora Marshmallows−22 %

Marshmallows

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 26 kr

2 för 40kr

Nära Fors
Klassisk Kebab −21 % ↗

Klassisk Kebab

SCHYSST KÄK · 275 g

43 kr ordinarie 54 kr

155 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Marinad GarlicAllround MarinadFor Chicken MarinadSweet Chili Marinad−21 %

Marinad

4 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 10 kr

2 för 15kr

Nära Fors
Läsk PetGrape TonicLäsk HallonsodaLäsk Päronsoda−21 %

Läsk

4 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 8 kr

3 för 20kr +pant

Nära Fors
Mozzarella Pizza RistoranteProsciutto Pizza RistorantePizza Salame Ristorante−21 %

Pizza Ristorante

3 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 37 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Fetaostpaj GrekiskPaj Västerbottenost®Kycklingpaj med BroccoliBacon Broccoli PajKöttfärspaj Fryst/1 Port+2−21 %

Felix

7 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Pärlsocker −20 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Ranch DippmixHot Holiday DippmixSourcream OnionTortilla DippmixOnion Dippmix+5−17 %

Dippmix

10 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 11 kr

2 för 18kr

Nära Fors
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssaltMjölkchoklad Chokladkaka+8−20 %

Mjölkchoklad

13 varor i erbjudandet

22 kr ordinarie 28 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Matlåda GrönMatlåda Grå−20 %

Matlåda

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 25 kr

2 för 40kr

Nära Fors
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Fors
Majskakor PizzaMajskakor PopcornMajskakor RanchMajskakor Ostsmak−18 %

Majskakor

4 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 18 kr

4 för 60kr

Nära Fors
S-Märke Supersur Ananas CitrKanelbulle DadlarSour Cola DadlarSalted Caramel Peanuts Dadlar−18 %

DAVE & JON'S

4 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 25 kr

2 för 40kr

Nära Fors
Peach EditionPeach Edition SugarfreeLilacSkogsbärRed Bull+2−17 %

Red Bull

7 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 17 kr

2 för 28kr +pant

Nära Fors
GrovLiba Original−17 %

Liba Bröd

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 11 kr

2 för 18kr

Nära Fors
Kolsyrat vatten VichyKolsyrat vatten Soda−17 %

Kolsyrat vatten

2 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 8 kr

3 för 20kr +pant

Nära Fors
Sweet Cherry Protein SodaRaspberry Fizz Protein SodaClassic Cola Protein Soda−17 %

Protein Soda

3 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 30 kr

2 för 50kr +pant

Nära Fors
Pasta GemelliPasta RouteGnocchi PastaPasta Spirali TricoloreFarfalle+2−17 %

ICA

7 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 14 kr

3 för 35kr

Nära Fors
Hundbajspåse rosa 50-pHundbajspåse Svart 50-p−16 %

Hundbajspåse 50-p

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 18 kr

2 för 30kr

Nära Fors
Snabbnudlar KryddstarkSnabbnudlar KycklingSnabbnudlar BiffSnabbnudlar Oriental−16 %

Snabbnudlar

4 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 7 kr

4 för 22kr

Nära Fors
Zero Sugar MonsterPipeline Punch MonsterViking BerryLando Norris ZeroValentino Rossi Zero+7−16 %

Monster Energy

12 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 20 kr

2 för 33kr +pant

Nära Fors
Finkrossade Tomater ChiliFinkrossade Tomater BasilikaFinkrossade TomaterFinkrossade Tomater Vitlök−16 %

Finkrossade Tomater

4 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 15 kr

4 för 50kr

Nära Fors
The Berries FocusCola FocusFocus GuavoEnergidryck CaribbeanLimon Del Sol+14−15 %

Energidryck

19 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr +pant

Nära Fors
Tomato Basil SandwichCheese &Chives Sandwich−15 %

Sandwich

2 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 9 kr

2 för 15kr

Nära Fors
Jambalaya ÖlkorvHot Amigo ÖlkorvÖlkorv JoddlarkorvÖlkorv CabanossiÖlkorv Caramba−14 %

Ölkorv

5 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 19 kr

2 för 32kr

Nära Fors
Tacosås MildTacosås HotTacosås Medium−14 %

Tacosås

3 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 13 kr

2 för 22kr

Nära Fors
Mariekex −14 % ↗

Mariekex

ICA · 200 g

11 kr ordinarie 13 kr

55 kr/kg

Nära Fors
Karré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaChorizo Cayenne & paprikaKolbász Paprika & vitlök−11 %

Scan

4 varor i erbjudandet

35 kr

2 för 69kr

Nära Fors
Tortillachips NaturellTortillachips ChiliTortillachips CheeseNachochips−13 %

ICA

4 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 13 kr

2 för 22kr

Nära Fors
Dubbel NougatPigall DubbelCoco DubbelDubbelFransk Nougat+2−13 %

Godis

7 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 13 kr

3 för 35kr

Nära Fors
Fruktdryck Hallon 3-p 20clFruktdryck Jordgubb&Passion 3-pFruktdryck Apelsin 3-pFruktdryck Äppel 3-pFruktdryck Päron 3-p−13 %

Fruktdryck 3-p

5 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 10 kr

2 för 18kr

Nära Fors
Riven Cheddar/Mozzarella 28%Matlagningsost Riven 12%Pizzaost Riven 26%Tacoost RivenGratängost Riven−12 %

Riven

5 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 23 kr

2 för 40kr

Nära Fors
Tropical Citru No SugarPäronglass No SugarLemon Lime No SugarSour Apple No SugarSmultron No Sugar+3−12 %

Sugar

8 varor i erbjudandet

28 kr ordinarie 31 kr

2 för 55kr +pant

Nära Fors
Tyck till