Primat

Veckans erbjudanden på ICA Lunden

61 erbjudanden just nu · Sollentuna · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Lunden
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−42 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 119 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lunden
6-packMax LimeMax 6P−38 %

Pepsi

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 52 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Lunden
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−36 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 31 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Lunden
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−36 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 31 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Lunden
Kyckling Grillad −36 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 31 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lunden
Skumtoppar Kokos 6-pSkumtoppar med chokladsmak 6-p−34 %

Skumtoppar 6-p

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 19 kr

2 för 25kr

t.o.m. 18 okt

Lunden
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−32 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Lunden
Kiwi ca Klass 1 −31 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 10 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lunden
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2−29 %

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Lunden
Kebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunksOriginal Chunk−28 %

Oumph

5 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 42 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Lunden
Pannkakor 8st −27 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 25 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lunden
Pärlsocker −26 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 19 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lunden
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packKolsyrat vatten Päron 12-packKolsyrat vatten Naturell 12-pack−25 %

Loka

5 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 52 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Lunden
Strawberry Ban Immune SupportPeach Passion DrickyoghurtDrickyoghurt Jordgubb & granatäpple 8-packDrickyoghurt Multifrukt 8-packJordgubb Drickyoghurt+1−23 %

Drickyoghurt

6 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 46 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lunden
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−22 %

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Lunden
Original −20 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 111 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lunden
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lunden
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa Mörkrost+4−17 %

Zoegas

9 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 89 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lunden
Tacopaj Nötförs M TacosmakKöttfärspaj Nötfärs VästerbotostFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Lunden
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Lunden
Hasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble Toffee+2

Grand Dessert

7 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Lunden
Bregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lunden
Mixed BerriesAstro VibePear LimeadeEnergidryck OrangeDragon Fruit+6

Celsius

11 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Lunden
Pressed Orange With PulpJuice TropicalJuice Äpple Pink LadyMulti Fruit MultivitaminPressed Orange Without Pulp+1

Tropicana

6 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Lunden
Summer Mix Dumle Päron BananSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter Mix+7

Fazer

12 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Lunden
Bts Brown Suger PancakeGolden CookiesMini CookiesDouble CreamOriginal

Oreo

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Lunden
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Lunden
Ljung Calluna rödLjung Calluna lilaLjung vit 11 cmLjung röd 11 cmLjung Calluna Trio Rosa Bandet 11 cm+2

Ljung

7 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 99kr

t.o.m. 11 okt

Lunden
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Lunden
Brudorkidé 2-stänglad 12cmGrönväxt stor varierande sorter 17cm kruka Höjd 50cm

Trädgård

2 varor i erbjudandet

99 kr

99 kr/st

t.o.m. 25 okt

Lunden
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lunden
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lunden
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Lunden
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lunden
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lunden
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lunden
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Lunden
Entrecôte Färsk i bit caRyggbiff Färsk ca

Färsk

2 varor i erbjudandet

319 kr/kg ordinarie ca 360 kr/kg

319 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Lunden
Tyck till