Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Åseda

100 erbjudanden just nu · Åseda · uppdaterat 2 dagar sedan · Sida 1 av 2 · Endast erbjudanden

Om butiken
LED Oljeljus −57 % ↗

LED Oljeljus

ICA · 1 st

50 kr ordinarie 115 kr

50 kr/st

t.o.m. 5 okt

Nära Åseda
Pannoumi Ostfilé −43 % ↗

Pannoumi Ostfilé

Skånemejerier · 200 g

20 kr ordinarie 35 kr

100 kr/kg

t.o.m. 5 okt

Nära Åseda
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−36 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Morötter Klass 1 −35 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 28 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Bukett Vibra 50cmBukett Fantasia 50cm−25 till −35 %

Bukett 50cm

2 varor i erbjudandet

149 kr

149 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Rosor mixade färger 50cm 9-p Fairtrade Rosa BandetMarmoreuforbia 9cmBukett Viona 40cm−20 till −34 %

ICA

3 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Mango Fryst −32 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Kokosvatten −31 % ↗

Kokosvatten

Innocent · 500 ml

25 kr ordinarie 36 kr

50 kr/l

t.o.m. 5 okt

Nära Åseda
Kebabsås AsianKebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssås+6−18 till −30 %

Kebabsås

11 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−30 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Geléhallon −29 % ↗

Geléhallon

Treatville · 170 g

10 kr ordinarie 14 kr

59 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Ljung Erica Beauty Queen 17 cmKrysantemum Flowerpops 14cmBrudorkidé 2-stänglad 12cm−9 till −29 %

Trädgård

3 varor i erbjudandet

99 kr

99 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Åseda
Snuttefilt Kanin rosaSnuttefilt Kanin grön−29 %

Snuttefilt Kanin

2 varor i erbjudandet

99 kr ordinarie 139 kr

99 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Milkshake CappuccinoChocolate Protein MilkshakeVanilla Protein MilkshakeStrawberry Protein Milkshake−28 %

Milkshake

4 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Kycklinglår Filé −28 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 151 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Ingefära Shot −27 % ↗

Ingefära Shot

Herrljunga · 50 ml

10 kr ordinarie 14 kr

20 kr/l

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 121 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Dansk SjömansbiffLyx LasagneKöttbullar Små DelikatessKotlettrad HelstektPannbiff Fryst/1 Port+1−25 %

Dafgårds

6 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 44 kr

3 för 99kr

t.o.m. 5 okt

Nära Åseda
Ljung Calluna rosa 10,5 cmLjung vit 11 cmLjung röd 11 cm−25 %

Ljung

3 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 40 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Prydnadspumpa −25 % ↗

Prydnadspumpa

1 st

15 kr ordinarie 20 kr

15 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Åseda
Skogaholms Limpa −23 % ↗

Skogaholms Limpa

SKOGAHOLM · 775 g

20 kr ordinarie 26 kr

26 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Blankbräken 11cmRosor 10-p 40cm Fairtrade blandade färger i buketten−22 %

ICA

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 89 kr

69 kr/st

t.o.m. 5 okt

Nära Åseda
Mozzarella Riven −22 % ↗

Mozzarella Riven

Galbani · 150 g

25 kr ordinarie 32 kr

163 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Åseda
Chicken Nuggets HotKycklingvingar HetaNuggets KycklingCrispy Kycklingburgare−20 %

Frysta måltider

4 varor i erbjudandet

52 kr ordinarie 65 kr

52 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−19 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 48 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
LED fylld lykta grön H10cmLED fylld lykta brun H10cmLED fylld lykta klar H10cm−19 %

LED fylld

3 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 62 kr

2 för 100kr

t.o.m. 5 okt

Nära Åseda
Tropical DefenceBerry Energise Super SmoothieGreen AntioxidantTropical Defen Mango Kokosmjölk ÄppEnergise Strawberry Cherry+1−19 %

Innocent

6 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 30 kr

2 för 49kr +pant

t.o.m. 5 okt

Nära Åseda
Pärlsocker −19 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 18 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Papegojblomma 17cmBlankbräken 17cm−12 till −19 %

17cm

2 varor i erbjudandet

219 kr

219 kr/st

t.o.m. 5 okt

Nära Åseda
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−18 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 33 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Dill Gräslök ChipsDoodles CheezCruncherz CheezSaltade ChipsSourcream Onion Chips−18 %

Olw

5 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 16 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Pilsnerkorv 455g −18 % ↗

Pilsnerkorv 455g

Bullens · 250 g

25 kr ordinarie 30 kr

99 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Åseda
Ära LagradRike Intensiv & KrämigPräst 12 MånaderHerrgård 12 Månader−18 %

Allerum

4 varor i erbjudandet

65 kr ordinarie 79 kr

65 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Åseda
Vetemjöl −18 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 19 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Tropisk JuiceApelsinjuice med FruktköttAnanas JordgubbApelsinjuice Utan FruktköttÄpple Juice+9−17 %

Innocent

14 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 42 kr

2 för 69kr +pant

t.o.m. 5 okt

Nära Åseda
Gourmet Tranbär −16 % ↗

Gourmet Tranbär

Bonjour · 350 g

25 kr ordinarie 30 kr

71 kr/kg

t.o.m. 5 okt

Nära Åseda
Grillkorv −16 % ↗

Grillkorv

Ello i Lammhult · 480 g

42 kr ordinarie 50 kr

88 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Pizzaslice PepperoniPizzaslice Vesuvio−16 %

Pizzaslice

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 15 kr

2 för 25kr

t.o.m. 5 okt

Nära Åseda
Tomat Basilika Riven 12MånKantarell Schalottenlök RivenTre Lagrade Ostar 12 & 18 MånPräst Lagrad Riven 12Mån−15 %

Allerum

4 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 35 kr

2 för 59kr

t.o.m. 18 okt

Nära Åseda
Kroton 17cm −14 % ↗

Kroton 17cm

1 st

299 kr ordinarie 349 kr

299 kr/st

t.o.m. 5 okt

Nära Åseda
Pasta FarfallePasta FusilliPasta Gnocchi−14 %

Pasta

3 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 20 kr

2 för 35kr

t.o.m. 18 okt

Nära Åseda
Färdigmat Tareqs HusmansbiffKöttbullar i Sås med PotatismosCoq au Vin Kyckling−13 %

Maten e klar

3 varor i erbjudandet

75 kr ordinarie 86 kr

75 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Gold MellanrostSnabbkaffe Mörkrost RefillOriginal Mellanrost−13 %

Gevalia

3 varor i erbjudandet

80 kr ordinarie 91 kr

79,90 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Åseda
Bran Flakes MusliRöda Bär MusliFrukt Musli−11 %

Musli

3 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 34 kr

30 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Milea LjusrostBryggkaffe Kraft Extra mörkrostBryggkaffe MörkrostEbony MörkrostPresso Mellanrost+4−5 %

Gevalia

9 varor i erbjudandet

68 kr ordinarie 71 kr

2 för 135kr

t.o.m. 11 okt

Nära Åseda
Glass Jordgubb & ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Hallon Blåbär KvargJordgubb KvargCitron KvargKörsbär KvargVanilj Kvarg+11

Kvarg

16 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Pizza Piadina Quattro Formaggi 2-packPizza Piadina Prosciutto 2-packPizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza Ristorante+4

Pizza

9 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Kebab Vego −15 % ↗

Kebab Vego

Schysst käk · 350 g

43 kr ordinarie ca 50 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Kryddkorv HögrevSalsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv Chimichurri+6

Scan

11 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Nektar Apelsin, äpple, mango & passionNektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Ugnsgrönsaker Garden StyleUgnsgrönsaker Andalusian StyleWok ZanjuWok Thai StyleWok Classic+5

Findus

10 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 39kr

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Naturell Yoghurt SyrligMild Naturell YoghurtMild Naturell YoghurtNaturell Mild Yoghurt

Naturell Yoghurt

4 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Åseda
Tyck till