Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Träffen, Ängelholm

46 erbjudanden just nu · Ängelholm · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Orange 10-pack10-pack10-pack−41 %

10-pack

3 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 84 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Pommes fritesPommes strips−38 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Laxsida ca Miljömärkt −36 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 219 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−36 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Morötter Klass 1 −36 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 28 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Mango Fryst −35 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Kycklinglår Filé −31 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 157 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Kronljus Rosa Bandet −29 % ↗

Kronljus Rosa Bandet

ICA · 20 st

60 kr ordinarie 84 kr

2,98 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−29 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 29 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1−28 %

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Päron i korg RB Klass 2Mogen Mango Osteen Klass 1Mango ca Klass 1upp till −28 %

Klass

3 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Original −28 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 123 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Pärlsocker −24 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 20 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−21 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Batteri Max AAA 12-packBatteri AA 12-p Max−20 %

Batteri Max

2 varor i erbjudandet

80 kr ordinarie 100 kr

79,95 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−20 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Champinjon Klass 1 −12 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 17 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Högrev Färsk caHögrev Färsk av nöt i bit ca

Högrev Färsk

2 varor i erbjudandet

179 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Yoghurt Mild Naturell 2,4%Yoghurt Naturell Mild 0%Original Slät Vaniljyoghurt

Valio

3 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Taste Cola No SugerPäronsoda No SugerApelsin No SugerSvartvinbär No Suger

Suger

4 varor i erbjudandet

28 kr

28 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Kebabsås HetDjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet Kebabsås+2

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Pizza Piadina Quattro Formaggi 2-packPizza Piadina Prosciutto 2-packPizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza Ristorante+3

Pizza

8 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Kryddkorv HögrevSalsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv Chimichurri+6

Scan

11 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Chokladkaka+12

Mjölkchoklad

17 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Läsk PetZeroSkogsbär CrushZeroCrush Smultron+5

Läsk

10 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceTropisk Juice+2

Bravo

7 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13

Excellence

18 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 18 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Melon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
HallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubbHallon+1

RisiFrutti

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Burgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chiliTacokyckling Fryst+2

Guldfågeln

7 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Kattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt+2

Mjau

7 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Ängelholm
Tyck till