Primat

Veckans erbjudanden på ICA Borrby

60 erbjudanden just nu · Borrby · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−47 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 130 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Borrby
Kiwi ca Klass 1 −44 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 12 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Borrby
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Borrby
Hasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble Toffee+2−37 %

Grand Dessert

7 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 12 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Borrby
Mixed BerriesSunshine VibePear LimeadeDragon FruitPeach Vibe+5−36 %

Celsius

10 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Borrby
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−35 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 31 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Borrby
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−35 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 31 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Borrby
Kyckling Grillad −35 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 31 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Borrby
Druva RödDruvor Crimson Röda kärnfria Klass 1−34 %

Frukt

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 38 kr

25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Borrby
OriginalMax 6P−34 %

Pepsi

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 49 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Borrby
Pärlsocker −30 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 20 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Borrby
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad−28 %

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie 58 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Borrby
Pannkakor 8st −26 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Borrby
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−25 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 52 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Borrby
Roast'n Toast −24 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 33 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Borrby
Jordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−22 %

Drickyoghurt

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 45 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Borrby
Original −19 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 110 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Borrby
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Borrby
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa Mörkrost+4−17 %

Zoegas

9 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 89 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Borrby
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Borrby
Fruktdryck NyponFruktdryck Blåbär

Fruktdryck

2 varor i erbjudandet

31 kr

2 för 62kr

t.o.m. 25 okt

Borrby
Multivitamin JuicePressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpPink Lady ApplejuiceJuice Tropical+4

Tropicana

9 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Borrby
Bts Brown Suger PancakeGolden CookiesMini CookiesDouble CreamOriginal

Oreo

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Borrby
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Borrby
Crunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter Mix+7

Fazer

12 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Borrby
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Borrby
SkagenröraTonfisk BaguettesalladKyckling Curry Baguettesallad

Rydbergs

3 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 25 okt

Borrby
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Borrby
Kronljus Rosa BandetKronljus 19cm vita

Kronljus

2 varor i erbjudandet

60 kr

2 för 119kr

t.o.m. 4 okt

Borrby
Mellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör Rapsolja

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Borrby
Kebabröra Het −8 % ↗

Kebabröra Het

RYDBERGS · 175 g

23 kr ordinarie ca 25 kr

129 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Borrby
Kebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunksOriginal Chunk

Oumph

5 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie ca 39 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Borrby
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Borrby
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 27 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Borrby
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Borrby
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Borrby
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Borrby
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Borrby
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Borrby
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Borrby
Tyck till