Primat

Erbjudanden på ICA City Brämhult

220 erbjudanden just nu · Brämhult · uppdaterat idag · Sida 1 av 3

Om butiken
Sandwich −50 % ↗

Sandwich

OREO · 110 ml

12 kr ordinarie 24 kr

12 kr/st

City Brämhult
Vanilj Choklad −50 % ↗

Vanilj Choklad

MARABOU · 90 ml

15 kr ordinarie 29 kr

15 kr/st

City Brämhult
Glasstrut −50 % ↗

Glasstrut

Daim · 150 ml

15 kr ordinarie 29 kr

15 kr/st

City Brämhult
Saltlakrits Glass −50 % ↗

Saltlakrits Glass

TRIUMF GLASS · 100 ml

16 kr ordinarie 31 kr

16 kr/st

City Brämhult
Skruven Tropical −50 % ↗

Skruven Tropical

TRIUMF GLASS · 70 ml

9 kr ordinarie 18 kr

9 kr/st

City Brämhult
Smarties Pop Up −50 % ↗

Smarties Pop Up

TRIUMF GLASS · 85 ml

12 kr ordinarie 23 kr

12 kr/st

City Brämhult
Sitting Bull −50 % ↗

Sitting Bull

TRIUMF GLASS · 94 ml

9 kr ordinarie 18 kr

96 kr/l

City Brämhult
Japansk sojaKinesisk soyaSambal oelek−32 till −50 %

ICA Asia

3 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Ingefära Citron ShotIngefära Shot Citron Chili−8 till −41 %

Ingefära Citron

2 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 25 okt

City Brämhult
Fruity Bites Gott & BlandatSodakombi X TrocaderoSyrlig FruktSalt Gott & BlandatJuicy Giants Gott & Blandat+7−8 till −40 %

Godis

12 varor i erbjudandet

12 kr

3 för 36kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Salsa Taco Medium −34 % ↗

Salsa Taco Medium

Old El Paso · 226 g

13 kr ordinarie 19 kr

55 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Sojabönor Fryst −34 % ↗

Sojabönor Fryst

ICA · 250 g

13 kr ordinarie 19 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Laktosfritt Smör NormalsaltatSmör NormalsaltatSmör Normalsaltatupp till −34 %

Smör Normalsaltat

3 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Mjuka RåghalvorMjuka FröbitarRågform 8-packRågkusar 6-packRågbröd Danskt−10 till −32 %

Bröd

5 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Jordgubb VeganMagisk MangoSkogsbärBlåbär−16 till −31 %

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

5 för 50kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Krossade tomater −31 % ↗

Krossade tomater

ICA · 390 g

7 kr ordinarie 10 kr

17 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Domino DumleDomino Pink Kex−29 %

Domino

2 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Hushållspapper Original 4-pToalettpapper Original 6-p Miljömärkt−13 till −30 %

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Tomatketchup -50%Ketchup−16 till −30 %

Heinz

2 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Ananas Jordgubb −30 % ↗

Ananas Jordgubb

INNOCENT · 900 ml

26 kr ordinarie 37 kr

29 kr/l

City Brämhult
Apple JuiceOrange Juice With Bits−30 %

Juice

2 varor i erbjudandet

26 kr ordinarie 37 kr

2 för 52kr +pant

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Marängsviss ProteinmilkshakePear Vanilla MilkshakeVanilla MilkshakeCookies Cream MilkshakeStrawberry Milkshake+1−15 till −29 %

Milkshake

6 varor i erbjudandet

14 kr

4 för 55kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Färsk Pasta Tortelloni Prosciutto MozzarellaTortelloni Tomat & MozzarellaFärsk Pasta Ravioli 4 OstarRavioli Ricotta E Spinaci−29 %

Rana

4 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 47 kr

3 för 99kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
GräddkolaCreamy Toffees OriginalChokladkola−7 till −28 %

Godis

3 varor i erbjudandet

15 kr

3 för 45kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Blåbär, äpple, banan & vaniljpuré Eko 4mPure Jordgubb/ÄpplePersikor Banan Puré−27 %

Ellas Kitchen

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

3 för 30kr

City Brämhult
Kaktus Lime CrushHallon CrushPäron CrushBilar ZeroLäsk Pet+2−6 till −28 %

Läsk

7 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Calippo Super mix 5-packGlasstrutar Tip Top Mini 6-packGlass Bonbon Gold caramel billionaire 12-packGlass Bonbon Salted caramel & almond 12-packGlasspinnar Mini Classic 6-pack+15upp till −27 %

Glass

20 varor i erbjudandet

38 kr

2 för 75kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Tropical Fruit PyramidteLemon GingerBlue Fruit PyramidteBlackcurrant Pyramid Tea BagsVanilla Caramel/Black+4−12 till −26 %

Lipton

9 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Chocolate MousseProteinpudding CaramelDelicatoboll Protein PuddingChocolate Protein Pudding−18 till −25 %

ProPud

4 varor i erbjudandet

14 kr

4 för 55kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Gorgonzola IntensoBrie 60+−23 %

Ost

2 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Hot & Spicy ChipsPaprika ChipsSourcream & OnionOriginal Chips−22 %

Pringles

4 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Mango ca Klass 1 −25 % ↗

Mango ca Klass 1

ICA · 325 g

15 kr ordinarie 20 kr

46 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Böngroddar Eko −25 % ↗

Böngroddar Eko

180 g

15 kr ordinarie 20 kr

83 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Cheese Dip Nacho −24 % ↗

Cheese Dip Nacho

SANTA MARIA · 250 g

22 kr ordinarie 28 kr

86 kr/kg

City Brämhult
Jollekaka HönöHönökaka 4-pack−24 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 23 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Präst 12 MånaderGrevé 12 MånaderHerrgård 12 MånaderÄra 28% LagradOst Rike−22 %

Allerum

5 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Passionsfrukt YoghurtVanilj LättyoghurtMango Vanilj Slät YoghurtJordgubb Cultura KefirNatural Plantgurt+1−4 till −23 %

Yoghurt & fil

6 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Pizzasås Tomat −22 % ↗

Pizzasås Tomat

MUTTI · 400 g

17 kr ordinarie 22 kr

43 kr/kg

City Brämhult
Nutaaq torskfiléer −22 % ↗

Nutaaq torskfiléer

Royal Greenland · 400 g

85 kr ordinarie 109 kr

211 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Kycklingpaj med BroccoliTacopaj Mexikansk+4−10 till −22 %

Felix

9 varor i erbjudandet

25 kr

4 för 100kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Normal Daily FreshBindor Maxi Night 18-packUltra Secure Night Extra Size 5Secure Night Big Pack Size 4Long Plus Big Pack Size 3−5 till −22 %

Always

5 varor i erbjudandet

38 kr

3 för 115kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Våffelmix −21 % ↗

Våffelmix

ICA · 420 g

13 kr ordinarie 16 kr

30 kr/kg

City Brämhult
Wienerkorv 15-pack −21 % ↗

Wienerkorv 15-pack

Sverige/Lithells · 750 g

55 kr ordinarie 70 kr

73 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Hallon Klass 1Blåbär Klass 1−8 till −21 %

Klass

2 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
DiscoveryFresh ColaRainbowFruitMint−16 till −21 %

Mentos

5 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

City Brämhult
Läsk Burk −21 % ↗

Läsk Burk

Coca-cola · 330 ml

8 kr ordinarie 11 kr

25 kr/l

City Brämhult
Jamón Serrano −21 % ↗

Jamón Serrano

ICA · 100 g

25 kr ordinarie 32 kr

249 kr/kg

City Brämhult
Nesquick StrawberryFlingor NesquikCheerios HoneyCheerios Multi−4 till −21 %

Nestle

4 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
FrönuftigHimla Go−15 till −21 %

Bröd

2 varor i erbjudandet

22 kr

22 kr/st

City Brämhult
Röd råkostmix SköljdBistrosallad SköljdProvensalsk sallad−20 %

ICA

3 varor i erbjudandet

19 kr ordinarie 24 kr

19 kr/st

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Naturell Plant ProteinPlant Protein Chocolate Flavour−20 %

Plant Protein

2 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 22 kr

2 för 35kr

City Brämhult
Vanilj YoghurtPäron Vanilj YoghurtHallon Vanilj Yoghurt−20 %

Vanilj Yoghurt

3 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 20 kr

2 för 32kr

City Brämhult
Plantgurt Protein Banana Cookie Laktosfri 2,3% 200Granola Mix & Go Honung 2,2%Granola Mix & Go Röda bär−11 till −19 %

Yoghurt & fil

3 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

City Brämhult
Laktosfri MellanmjölkLaktosfri Standardmjölk−19 %

Laktosfri

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 19 kr

2 för 30kr

City Brämhult
Laktosfri Kefir Hallon & granatäpple 1.3%Kefir Aprikos & citron 1.3%−18 %

Kefir 1.3%

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 25 kr

20 kr/st

City Brämhult
Laktosfri Lättmjölk 0,5%Mjölk Vitamin DLaktosfri Mellanmjölk 1,5%−16 %

Valio

3 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 21 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Sensitive ColourWhite RefillBlack & DarkColour RefillVittvättmedel Flytande+1−8 till −17 %

A+

6 varor i erbjudandet

36 kr

3 för 109kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Kanelbulle −17 % ↗

Kanelbulle

Citys Konditori · 1 st

7 kr ordinarie 9 kr

7 kr/st

City Brämhult
WieneråttaWienerkamm−17 %

Citys Konditori

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 15 kr

Köp 6 betala för 5

City Brämhult
KardemummabulleSäterknut−17 %

Kex & kakor

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 16 kr

Köp 6 betala för 5

City Brämhult
Pecanwienerbröd −17 % ↗

Pecanwienerbröd

Citys Konditori · 1 st

8 kr ordinarie 10 kr

8 kr/st

City Brämhult
Kokosvatten −16 % ↗

Kokosvatten

Innocent · 500 ml

25 kr ordinarie 30 kr

50 kr/l

City Brämhult
Äppelmust Årets SkördÄppelmust med Fruktkött−16 %

Äppelmust

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 27 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Pärlsocker −16 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

13 kr ordinarie 15 kr

25 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2−7 till −16 %

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr

5 för 50kr

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
TranbärsfrallaRussinfrallaPumpisOstfrallaVallmo+2−15 %

Bröd

7 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 7 kr

10 för 55kr

City Brämhult
Kusar Keso −15 % ↗

Kusar Keso

FAZER · 280 g

26 kr ordinarie 31 kr

93 kr/kg

City Brämhult
Strawb/Rhuba No SugarTropical Citru No SugarPäronglass No SugarLemon Lime No SugarSmultron No Sugar+5−10 till −15 %

Sugar

10 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

City Brämhult
Tyck till