Primat

Erbjudanden på ICA City Centrum

79 erbjudanden just nu · Borås · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Sojabönor Fryst −34 % ↗

Sojabönor Fryst

ICA · 250 g

13 kr ordinarie 19 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Reflex Hjärta Rosa BandetReflexhänge Hjärta Rosa Bandet−33 %

Hjärta Rosa

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 23 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Sambal oelekJapansk sojaKinesisk soyaupp till −32 %

ICA Asia

3 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Krossade tomater −31 % ↗

Krossade tomater

ICA · 390 g

7 kr ordinarie 10 kr

17 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Ravioli Rökt lax MascarponeFärsk Pasta Tortelloni Prosciutto MozzarellaTortelloni Tomat & MozzarellaRavioli Pesto Di BasilicoFärsk Pasta Ravioli 4 Ostar+3−29 %

Rana

8 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 47 kr

3 för 99kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Cheddar Medium MatureGouda Medium Mature 30%−28 %

Medium Mature

2 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 70 kr

2 för 100kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Mango ca Klass 1 −25 % ↗

Mango ca Klass 1

ICA · 325 g

15 kr ordinarie 20 kr

46 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Böngroddar Eko −25 % ↗

Böngroddar Eko

180 g

15 kr ordinarie 20 kr

83 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Ramen Soup Base −24 % ↗

Ramen Soup Base

Kikkoman · 250 ml

45 kr ordinarie 59 kr

178 kr/l

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Pärlsocker −16 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

13 kr ordinarie 15 kr

25 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Tunnskivade kycklingfiléer FrystTvådelad Kycklingbröstfilé mörad−15 %

Guldfågeln

2 varor i erbjudandet

85 kr ordinarie 100 kr

2 för 169kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Krossade tomater −12 %

Krossade tomater

ICA · 390 g

8 kr ordinarie 10 kr

21 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Äggnudlar −12 % ↗

Äggnudlar

ICA Asia · 250 g

8 kr ordinarie 10 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Classic 3In1 Shower CreamPink Grapefrui Shower CreamCoco & Shea Butter Shower CreamMango Sensatio Shower CreamKids 2In1 Shower & Shampoo+4−12 %

Shower

9 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 20 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Gold MellanrostSnabbkaffe Mörkrost RefillOriginal Mellanrost−11 %

Gevalia

3 varor i erbjudandet

70 kr ordinarie 79 kr

2 för 139kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Laktosfri Mat 4%Laktosfri Mat 15%Låglaktos Visp 24%Visp 31%Plant Cream Vegetabilisk+1−11 %

Flora

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 11 kr

3 för 29kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Ryggbiff Färsk ca −9 % ↗

Ryggbiff Färsk ca

ICA · 900 g

315 kr/kg ordinarie 347 kr/kg

ca 284 kr/st

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Laktosfri Yoghurt MorotskakaVanilj LättyoghurtSvartvinbär Slät YoghurtPassionsfrukt YoghurtJordgubb Slät Yoghurt+6

Yoghurt

11 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Blåbär SvartvinbärJuice Äpple & HallonTropisk JuiceApelsinjuice med FruktköttAnanas Jordgubb+13

Innocent

18 varor i erbjudandet

26 kr

2 för 52kr +pant

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Äppelmust Årets SkördÄppelmust Årets SkördÄppelmust med Fruktkött

Äppelmust

3 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Päronsoda No SugerStrawb/Rhuba No SugarTropical Citru No SugarPäronglass No SugarLemon Lime No Sugar+4

Zeroh

9 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Marängsviss ProteinbarKladdkaka ProteinbarChokladboll ProteinbarHallonglass ProteinbarChoklad Proteinbar+11

Kosttillskott

16 varor i erbjudandet

17 kr

3 för 52kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Chorizofärs Färsk PannfärdigSalsicciafärs Färsk

Färsk

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Salsicciafärs PannfärdigChorizofärs Färsk

ICA

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Blue Fruit PyramidteTropical Fruit PyramidtePeach ParadiseBlackcurrant Pyramid Tea BagsVanilla Caramel/Black+5

Lipton

10 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Sodakombi X TrocaderoFruity Bites Gott & BlandatSyrlig FruktJuicy Giants Gott & BlandatGodis Lakritsdäck+7

Godis

12 varor i erbjudandet

12 kr

3 för 36kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Glass Exotic & Berry bliss mini 6-p GB GlaceMini AnanasSalted Caramel ConeMandel Mini ConeStrawberry White Mini+16

Glass

21 varor i erbjudandet

38 kr

2 för 75kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Domino Pink KexDomino OriginalDomino Dumle

Domino

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie ca 23 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
RäkostSkinkostMjukost Spicy TunaHushållsost starkBaconost+1

Fjällbrynt

6 varor i erbjudandet

25 kr

4 för 100kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+6

Läsk

11 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Proteinpudding CaramelDelicatoboll Protein PuddingSalted Caramel Protein PuddingChocolate MousseVanilla Protein Pudding+1

ProPud

6 varor i erbjudandet

14 kr

4 för 55kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

5 för 50kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Marängsviss ProteinmilkshakeBerry Cheeseca MilkshakeBananas MilkshakeCookies Cream MilkshakeStrawberry Milkshake+3

Milkshake

8 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie ca 21 kr

4 för 55kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Lions Protein Caramell ChokladKitkat CerealsCheerios HavreCheerios MultiCheerios Honey+1

Nestle

6 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Ultimate Night UltraBindor Maxi Night 18-packUltra Secure Night Extra Size 5Ultra Normal Big Pack Size 1Secure Night Big Pack Size 4+7

Always

12 varor i erbjudandet

38 kr

3 för 115kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Mjuka RåghalvorMjuka FröbitarRågkusar 6-packRågform 8-pack

Fazer

4 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Ära 28% LagradOst RikePräst 12 MånaderGrevé 12 MånaderGrevé Mager 12Mån+3

Allerum

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

City Centrum
GräddkolaSalted Caramel Original SoftCreamy Toffees OriginalGräddkarameller SoftCreamy Filling Original+4

Godis

9 varor i erbjudandet

15 kr

3 för 45kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5

Felix

10 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie ca 34 kr

4 för 100kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Magisk MangoJordgubb VeganJordgubb LaktosfriSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

5 varor i erbjudandet

10 kr

5 för 50kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Hot & Spicy ChipsCheese & Onion ChipsPaprika ChipsSourcream & OnionOriginal Chips

Chips

5 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Maskindisktabletter OriginalMaskindisktabletter Platinum

Maskindisktabletter

2 varor i erbjudandet

98 kr ordinarie ca 123 kr

2 för 195kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Skinka KoktSkinka röktSkinka Svartrökt

Skinka

3 varor i erbjudandet

30 kr

30 kr/st

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Kyckling Grillad −29 % ↗

Kyckling Grillad

Charkuterifabriken · 200 g

30 kr ordinarie ca 42 kr

150 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Varmkorv med SkinnWienerkorv 15-pack

Lithells

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Junior Mixed Selection GeléMixed 7+ Senior SelectionOriginal Mixed Selection GeléMixed Selectio GeléKattmat Crunchy Fisk 10-pack+4

Latz

9 varor i erbjudandet

48 kr

2 för 95kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
ChèvreBrie Ovale Extra CreamyBrie GourmetGorgonzola IntensoGorgonzola Cremoso+2

Ost

7 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Gourmetsallad Klass 1KrögarmixRöd råkostmix SköljdBistrosallad SköljdMedelhavsmix Sköljd+2

ICA

7 varor i erbjudandet

19 kr

19 kr/st

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie ca 119 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Jollekaka HönöHönökaka 4-pack

Pågen

2 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Laktosfri Lättmjölk 0,5%Mjölk Vitamin DLaktosfri Mellanmjölk 1,5%

Valio

3 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie ca 24 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Sensitive ColourVittvättmedel FlytandeWhite RefillKulörtvättmedel FlytandeBlack & Dark+1

A+

6 varor i erbjudandet

36 kr

3 för 109kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Tacosås HotTacosås MediumSalsa Taco Medium

Old el Paso

3 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Tomatketchup -50%Ketchup

Heinz

2 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Palt TunnbrödGammeldags TunnbrödTunnbröd Korn

Tunnbröd

3 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Hallon Klass 1Blåbär Klass 1

Klass

2 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Tyck till