Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Vessige

45 erbjudanden just nu · Vessigebro · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Om butiken
Orange 10-pack10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack+1−40 %

10-pack

6 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 83 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−36 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Pommes fritesPommes strips−36 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 26 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Morot Klass 1 −35 % ↗

Morot Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 28 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Mango Fryst −32 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−29 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Kycklinglår Filé −29 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 152 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Kebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitHet KebabsåsKebabsås Vitlök+1−28 %

Kebabsås

6 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Original −25 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 119 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Pärlsocker −21 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−18 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 33 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−14 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Gul lök Klass 1 −14 %

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

11 kr ordinarie 12 kr

11 kr/kg

Nära Vessige
Glass Vanilj & svartvinbärGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+12

Mjölkchoklad

17 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Läsk PetBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär CrushCrush Smultron+5

Läsk

10 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Pink LemonadeJordgubb Utan Tillsatt SockerJordgubbHallonJordgubb

RisiFrutti

5 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chiliTacokyckling Fryst

Guldfågeln

5 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Kattmat KöttKattmat KycklingUtekatt KastreradInnekatt Kastrerad

Mjau

4 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Chorizo De PimentonChorizo Cayenne & paprikaBratwurst Kummin & vitlök

Scan

3 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie ca 36 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Blåbär −24 % ↗

Blåbär

RisiFrutti · 175 g

10 kr ordinarie ca 13 kr

57 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Vessige
Tyck till