Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Kullahallen

59 erbjudanden just nu · Ängelholm · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Müslibar Sweet & Salty Peanut ProteinMüslibar Cocoa ProteinMüslibar Banana/Vanilla Protein−54 %

Müslibar Protein

3 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 14 kr

3 för 20kr

t.o.m. 18 okt

Nära Kullahallen
Regular −39 % ↗

Regular

PEPSI · 500 ml

10 kr ordinarie 17 kr

20 kr/l

t.o.m. 18 okt

Nära Kullahallen
Pommes fritesPommes strips−38 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Morötter Klass 1 −38 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 29 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Handdiskmedel ÄpplePlatinum Orginal−38 %

YES

2 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 80 kr

49,90 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Kullahallen
Laxsida ca Miljömärkt −36 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 219 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Kebabsås AsianKebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssås+5−35 %

Kebabsås

10 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 31 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Mango Fryst −34 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−33 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−32 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 31 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Hushållsduk 4-p −30 % ↗

Hushållsduk 4-p

ICA · 4 st

13 kr ordinarie 18 kr

3,13 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Smörgåsrån Vete −29 % ↗

Smörgåsrån Vete

GÖTEBORGS · 170 g

12 kr ordinarie 17 kr

71 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Kullahallen
Gul lök Klass 1 −27 % ↗

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

8 kr ordinarie 11 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Kycklinglår Filé −25 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 146 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Original −24 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 117 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Rågbröd Danskt −23 % ↗

Rågbröd Danskt

PÅGEN · 400 g

23 kr ordinarie 30 kr

58 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Hönökaka 4-pack −22 % ↗

Hönökaka 4-pack

Pågen · 450 g

25 kr ordinarie 32 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Fröbröd 16% −21 % ↗

Fröbröd 16%

Bageriet Sjöstrands · 600 g

34 kr ordinarie 43 kr

57 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Pärlsocker −21 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Mozzarella Körsbärtomat PajFetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Kycklingpaj med Broccoli+4−20 %

Felix

9 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Champinjon Klass 1 −15 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 18 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−11 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 44 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Orange 10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack

10-pack

5 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 28 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Glass Jordgubb & ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Pizza Piadina Quattro Formaggi 2-packPizza Piadina Prosciutto 2-packPizza Piccolissima tre formaggi 12-packPizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella Pesto+5

Pizza

10 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Crunchy Pieces BiscoffMjölkchoklad Cookie DoughJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt Mjölkchoklad+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 49kr

t.o.m. 18 okt

Nära Kullahallen
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär CrushZeroCrush Smultron+5

Läsk

10 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Nektar Apelsin, äpple, mango & passionNektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Bar NesquikFitness Röda BärFitness ChocolateNesquik Bar

Nestle

4 varor i erbjudandet

3,33 kr

3 för 10kr

t.o.m. 18 okt

Nära Kullahallen
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+2

Guldfågeln

7 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriChorizo De Pimenton+4

Scan

9 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Lätt Naturell Mild YoghurtVanilj Mild YoghurtNaturell Mild Yoghurt

Mild Yoghurt

3 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder KattUtekatt Kastrerad+1

Mjau

6 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Kullahallen
Tyck till