Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Träffpunkten, Backaryd

39 erbjudanden just nu · Backaryd · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Laxsida ca Miljömärkt −40 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 231 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−39 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Morötter Klass 1 −37 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 29 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Chia God −35 % ↗

Chia God

HATTING · 360 g

19 kr ordinarie 29 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Kebabsås HetKebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego Kebabsås+3−32 %

Kebabsås

8 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−31 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 31 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Kycklinglår Filé −30 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 157 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Original −29 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 125 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Kronljus Rosa Bandet −28 % ↗

Kronljus Rosa Bandet

ICA · 20 st

60 kr ordinarie 83 kr

2,98 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Pärlsocker −28 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 21 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2−27 %

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Magisk MangoSkogsbärBlåbär−27 %

RisiFrutti

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Klassisk KebabGyros Kebab−25 %

Kebab

2 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie 57 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Vetemjöl −21 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Skaldjurspaj Fryst/1 PortKycklingpaj med Broccoli+4−21 %

Felix

9 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−20 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Blandfärs Färsk 21% −19 % ↗

Blandfärs Färsk 21%

ICA · 500 g

49 kr ordinarie 60 kr

98 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Gul lök Klass 1 −9 %

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

11 kr ordinarie 12 kr

11 kr/kg

Nära Träffpunkten, Backaryd
Glass Jordgubb ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Pizza Piadina Quattro Formaggi 2-packPizza Piccolissima tre formaggi 12-packPizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza Ristorante+4

Pizza

9 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Läsk PetKaktus Lime CrushSkogsbär CrushZeroCrush Smultron+4

Läsk

9 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeTacokyckling Fryst+1

Guldfågeln

6 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Nektar ApelsinBrasilien ExploreTropisk JuiceJuice Apelsin & mandarinJuice Äpple+1

Bravo

6 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaKabanoss Paprika & kumminChorizo De Pimenton+4

Scan

9 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtVanilj Mild YoghurtNaturell Mild Yoghurt

Mild Yoghurt

4 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingUtekatt KastreradInnekatt Kastrerad

Mjau

5 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffpunkten, Backaryd
Tyck till