Primat

Veckans erbjudanden på ICA Själevad

61 erbjudanden just nu · Själevad · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Skumtoppar Kokos 6-pSkumtoppar med chokladsmak 6-p−50 %

Skumtoppar 6-p

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 20 kr

2 för 20kr

t.o.m. 18 okt

Själevad
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−45 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Själevad
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−42 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 120 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Själevad
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−40 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 33 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Själevad
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−40 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 33 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Själevad
Kyckling Grillad −40 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 33 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Själevad
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−40 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 33 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Själevad
Valnötter −33 % ↗

Valnötter

ICA Gott Liv · 300 g

45 kr ordinarie 67 kr

150 kr/kg

t.o.m. 30 sep

Själevad
Kiwi ca Klass 1 −33 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 10 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Själevad
Roast'n Toast −30 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 36 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Själevad
Pärlsocker −29 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 20 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Själevad
Pannkakor 8st −28 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 25 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Själevad
Strawberry Ban Immune SupportPeach Passion DrickyoghurtDrickyoghurt Jordgubb & granatäpple 8-packJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−27 %

Drickyoghurt

5 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 48 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Själevad
Persika PäronKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-packKolsyrat vatten Naturell 12-pack−25 %

Loka

5 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 52 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Själevad
Original −24 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 117 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Själevad
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri−24 %

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 46 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Själevad
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−23 %

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 45 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Själevad
Pizzakit −20 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 25 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Själevad
Präst mellanlagrad 31% caGrevé mellan 28% caHerrgård mild 28% ca−20 %

Norrmejerier

3 varor i erbjudandet

109 kr/kg ordinarie 136 kr/kg

109 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Själevad
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa Mörkrost+4−20 %

Zoegas

9 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 92 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Själevad
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Själevad
Matcha Latte DessertHasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding Stracciatella+3

Mejeridessert

8 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Själevad
Bregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Själevad
Mixed BerriesSunshine VibeAstro VibePear LimeadeEnergidryck Orange+7

Celsius

12 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Själevad
HushållssalamiPepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami Pepperoni+3

Korv

8 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Själevad
OriginalMax LimeMax 6P

Pepsi

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie ca 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Själevad
Pressed Orange Without PulpJuice TropicalJuice Äpple Pink LadyMulti Fruit MultivitaminPressed Orange Without Pulp+1

Tropicana

6 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Själevad
Summer Mix Dumle Päron BananCrunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks Gul+8

Fazer

13 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Själevad
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Själevad
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Själevad
Ljung Calluna rödLjung Calluna lilaLjung Calluna vitLjung Calluna rödLjung Calluna lila+4

Ljung

9 varor i erbjudandet

33 kr

3 för 99kr

t.o.m. 18 okt

Själevad
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Själevad
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Själevad
Kebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunksOriginal Chunk

Oumph

5 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie ca 39 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Själevad
Hallon RemixCrunchies DippedGolden CookiesMini CookiesDouble Cream+1

Oreo

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Själevad
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Själevad
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Själevad
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Själevad
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Själevad
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Själevad
Tyck till