Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Träffen, Göteborg

49 erbjudanden just nu · Göteborg · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Laxsida ca Miljömärkt −51 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 281 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−46 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 25 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Pommes fritesPommes strips−44 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 30 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Tzatsiki Megakrispiga −42 % ↗

Tzatsiki Megakrispiga

REDHEAD · 150 g

19 kr ordinarie 33 kr

127 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Träffen, Göteborg
Lion WhiteLion 2-pack−37 %

Lion

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 16 kr

10 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Träffen, Göteborg
Morötter Klass 1 −35 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 28 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Kitkat 4Finger −34 % ↗

Kitkat 4Finger

NESTLÉ · 42 g

8 kr ordinarie 12 kr

193 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Mango Fryst −34 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Vetemjöl −34 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 24 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Kycklinglår Filé −30 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 157 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Kyckling Bröstfilé −30 % ↗

Kyckling Bröstfilé

KRONFÅGEL · 900 g

109 kr ordinarie 157 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−30 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 122 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Kronljus Rosa Bandet −26 % ↗

Kronljus Rosa Bandet

ICA · 20 st

60 kr ordinarie 80 kr

2,98 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Pärlsocker −24 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 20 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−22 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 50 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Champinjon Klass 1 −16 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 18 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Coca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack

10-pack

4 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 28 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Glass Jordgubb & ChokladMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Kryddkorv HögrevSalsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv Chimichurri+6

Scan

11 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
ZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär CrushZero+6

Läsk

11 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Nektar Apelsin, äpple, mango & passionNektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin Juice+5

Bravo

10 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Kebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet Kebabsås+2

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie ca 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
HallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubbHallon+1

RisiFrutti

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt

Mjau

4 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Göteborg
Tyck till