Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Lunden, Göteborg

45 erbjudanden just nu · Göteborg · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Om butiken
Laxsida ca Miljömärkt −44 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 250 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
10-pack10-pack−42 %

10-pack

2 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 86 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Pommes fritesPommes strips−38 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Morötter Klass 1 −37 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 29 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−36 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Chia God −34 % ↗

Chia God

HATTING · 360 g

19 kr ordinarie 29 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Kronljus Rosa Bandet −31 % ↗

Kronljus Rosa Bandet

ICA · 20 st

60 kr ordinarie 86 kr

2,98 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Original −28 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 124 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Kycklinglår Filé −28 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 151 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−21 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Pärlsocker −21 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Champinjon Klass 1 −14 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 17 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 28 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Glass Jordgubb & ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Kolsyrad fruktdryck Päron CrushLäsk PetSkogsbär CrushZeroCrush Smultron+5

Läsk

10 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Kebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssåsRöd Kebabsås+4

Kebabsås

9 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Pizza Piccolissima tre formaggi 12-packPizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza Ristorante+3

Pizza

8 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+12

Mjölkchoklad

17 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Cayenne & paprikaBratwurst Kummin & vitlökKolbász Paprika & vitlök

Scan

5 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie ca 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder KattUtekatt Kastrerad+1

Mjau

6 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunden, Göteborg
Tyck till