Primat

Veckans erbjudanden på ICA Maxi Kungsbacka

427 erbjudanden just nu · Kungsbacka · uppdaterat idag · Sida 1 av 5

Om butiken
Hörlur in-ear C8 vitHörlur in-ear C8 svart−60 %

Hörlur in-ear

2 varor i erbjudandet

199 kr ordinarie 499 kr

199 kr/st

Maxi Kungsbacka
Stekpanna 28 cmSmörgåsgrill 3-i-1 850WKaffebryggare Easy IStekpanna rostfri 28cmStekpanna gjutjärn 24cm−25 till −50 %

Kök

5 varor i erbjudandet

299 kr

299 kr/st

Maxi Kungsbacka
Doftljus Puma wine H8cmDoftljus Puma rostDoftljus Puma brunDoftljus Puma grön−50 %

Doftljus Puma

4 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 70 kr

35 kr/st

Maxi Kungsbacka
Tablett Ines vinröd D:38cmTablett Ines mörkgrön D:38cmTablett Ines blå D:38cmTablett Ines Svart D:38cmTablett Ines Grön D:38cm+2−50 %

Tablett Ines

7 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 25 kr

4 för 50kr

Maxi Kungsbacka
Tablett Ines Rosa D:38cmBlockljus Vit 10cm−36 till −50 %

ICA

2 varor i erbjudandet

13 kr

4 för 50kr

Maxi Kungsbacka
Torkad mango −47 % ↗

Torkad mango

Exotic Snacks · 100 g

15 kr ordinarie 28 kr

150 kr/kg

Maxi Kungsbacka
Fanta orange −47 % ↗

Fanta orange

Mentos · 37,5 g

5 kr ordinarie 9 kr

133 kr/kg

Maxi Kungsbacka
Kolsyremaskin Gigapack BlackWok set med redskap kolstål−20 till −47 %

Kök

2 varor i erbjudandet

799 kr

799 kr/st

Maxi Kungsbacka
Chips TryffelPotatischips Parmesan−46 %

Gårdschips

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 37 kr

20 kr/st

Maxi Kungsbacka
Doftljus Fiona wine 12cmDoftljus Fiona brun 12cmDoftljus Fiona rost H12cmDoftljus Fiona grönDoftljus Fiona black+2−45 %

Doftljus Fiona

7 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 90 kr

2 för 99kr

Maxi Kungsbacka
Majsskruvar ChokladChokladbar Mörk Choklad HasselnötChokladbar Mjölkchoklad HasselnötMelon Mint WhiteSweet Mint White+7−12 till −45 %

Godis

12 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25kr

Maxi Kungsbacka
AirfryerBordsgrill 2200WBordsgrill 2000WSkärbräda bambu 50x38cm−17 till −44 %

Kök

4 varor i erbjudandet

499 kr

499 kr/st

Maxi Kungsbacka
Kaffeburk LyonMuffinsform rosett silikonGlasburk med bambulock 21cmMåttkanna glas−17 till −44 %

ICA

4 varor i erbjudandet

50 kr

49,90 kr/st

Maxi Kungsbacka
Bamse TittutBarnvagnsbok Bamse. Titta och pekaVargens hemliga historierBamses I Skalmans skalNär Bamse var liten+5−28 till −44 %

Skrivbord

10 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 99kr

t.o.m. 4 okt

Maxi Kungsbacka
Doftljusburk Lucia mahognyDoftljusburk Lucia rosmary&figDoftljusburk Lucia amber&vanillaVärmeljus Stora 12-p−34 till −44 %

ICA

4 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

Maxi Kungsbacka
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−42 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 119 kr

69 kr/st

Maxi Kungsbacka
USB-C To USB-C 240W 1m vitVäggladdare 20W PD USB-C−34 till −41 %

USB-C

2 varor i erbjudandet

99 kr

99 kr/st

Maxi Kungsbacka
Väggladdare 45w −40 % ↗

Väggladdare 45w

Belkin · 1 st

149 kr ordinarie 249 kr

149 kr/st

Maxi Kungsbacka
Stavmixer 500W HB5032B-GSUgn & Förvaringsform Cook & Freeze−25 till −40 %

Kök

2 varor i erbjudandet

149 kr

149 kr/st

Maxi Kungsbacka
Steamer −40 % ↗

Steamer

Tefal · 1 st

299 kr ordinarie 499 kr

299 kr/st

Maxi Kungsbacka
Kapselmaskin MiniMe 2Matberedare Easy Force−33 till −40 %

Kök

2 varor i erbjudandet

599 kr

599 kr/st

Maxi Kungsbacka
BoostEnergy OrangeKosttillskott Mango 15-p−13 till −39 %

Berocca

3 varor i erbjudandet

45 kr

2 för 89kr

Maxi Kungsbacka
Love Alluring Aroma EssenceUltimate Relax Lavender YlangDuschgel Wellness MassageShower ShaveCoconut & Milk Nourishing Skin+18−21 till −39 %

Palmolive

23 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

Maxi Kungsbacka
Laddkabel USB-C till USB-C 1m SvartLaddkabel USB-C till USB-C 1m vit−39 %

Laddkabel till

2 varor i erbjudandet

79 kr ordinarie 129 kr

79 kr/st

Maxi Kungsbacka
Borgmästarost lagrad hårdost 35% ca 790g BoxholmsBorgmästarost hårdost ca 790g BoxholmsKryddost hårdost 31% ca 475g Boxholmsupp till −38 %

hårdost Boxholms

3 varor i erbjudandet

95 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Maxi Kungsbacka
Knäckebrödburk LyonUgn & Förvaringsform Cook & FreezeSkålar 4 set HöstNudelsil 35,5x14cmSpringform 23cm+4−11 till −38 %

Kök

9 varor i erbjudandet

80 kr

79,90 kr/st

Maxi Kungsbacka
Våffelmix −38 % ↗

Våffelmix

ICA · 420 g

10 kr ordinarie 16 kr

24 kr/kg

Maxi Kungsbacka
Knappcellsbatteri CR2032 6-p Rosa BandetBatteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−16 till −37 %

Rosa Bandet

3 varor i erbjudandet

35 kr

2 för 70kr

Maxi Kungsbacka
Gaständare 1-pFryspåsar 3l 40-pFryspåsar 2lHushållsduk 3-p Rosa Bandet−16 till −37 %

Hushåll

4 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25kr

Maxi Kungsbacka
Servettbox Pumpkin 33cm 75-pServettbox Apel 33cm 75-p−37 %

Servettbox 33cm

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

16,90 kr/st

Maxi Kungsbacka
Ära Mild 28%Herrgård MildGrevé MildPräst Mild−34 %

Mild

4 varor i erbjudandet

50 kr

49,90 kr/st

Maxi Kungsbacka
Sandwich Pesto −37 % ↗

Sandwich Pesto

WASA · 37 g

5 kr ordinarie 8 kr

135 kr/kg

Maxi Kungsbacka
Wokpanna 30cmElvisp MFQ3010 VitHasselbacksskärare 19cm hummus−11 till −36 %

Kök

3 varor i erbjudandet

249 kr

249 kr/st

Maxi Kungsbacka
USB-C To USB-C 240W 2m vitLightningkabel Svart 1mLightningkabel Vit 1m−28 till −35 %

Belkin

3 varor i erbjudandet

129 kr

129 kr/st

Maxi Kungsbacka
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−34 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 27 kr

2 för 35kr

Maxi Kungsbacka
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−34 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 27 kr

2 för 35kr

Maxi Kungsbacka
Kyckling Grillad −34 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

18 kr ordinarie 27 kr

194 kr/kg

Maxi Kungsbacka
Vinkylare 12x20cmPåsar På Rulle 28Cm 3MUgn & Förvaringsform Cook & FreezeUgnsform Rostfri 25x35cmSkärbräda bambu 2-p+8−17 till −34 %

Kök

13 varor i erbjudandet

99 kr

99 kr/st

Maxi Kungsbacka
Stekpanna rostfri 24cmBruléebrännareVattenkokare KE01301W-GKaffebryggare CM1051B-GSKöksredskap set bambu+4−13 till −33 %

Kök

9 varor i erbjudandet

199 kr

199 kr/st

Maxi Kungsbacka
Förvaringsburk Rund Glas med lockFörvaringsburk Glas med lock−33 %

Förvaringsburk Glas

2 varor i erbjudandet

24 kr ordinarie 36 kr

Köp 3 betala för 2

Maxi Kungsbacka
Förvaringsburk Rund Glas med lockFörvaringsburk Glas med lock−33 %

Förvaringsburk Glas

2 varor i erbjudandet

37 kr ordinarie 55 kr

Köp 3 betala för 2

Maxi Kungsbacka
Wok rostfri 30cmElvisp ClevermixxStekpanna aluminium 28cmVakuumförpackareStekpanna gjutjärn 28cm−20 till −32 %

Kök

5 varor i erbjudandet

399 kr

399 kr/st

t.o.m. 18 okt

Maxi Kungsbacka
Mixkanna vitMixkanna GrönSkål Margrethe vitSkål Margrethe Nordic green−26 till −32 %

Rosti

4 varor i erbjudandet

169 kr

169 kr/st

Maxi Kungsbacka
Churrifically ChurrosyMango MemoriesBrookies CreamGlass Bohemian raspberry non dairyGlass Spectacu-love+18−15 till −32 %

Glass

23 varor i erbjudandet

40 kr

3 för 120kr

t.o.m. 4 okt

Maxi Kungsbacka
Pizzasås Tomat −32 % ↗

Pizzasås Tomat

MUTTI · 400 g

15 kr ordinarie 22 kr

38 kr/kg

Maxi Kungsbacka
Proemalj Daily ProtectionCavity SensitivityExtra Fresh GelGentle WhiteningTandkräm Original−19 till −31 %

Sensodyne

5 varor i erbjudandet

24 kr

2 för 47kr

t.o.m. 4 okt

Maxi Kungsbacka
Laxsida ca Miljömärkt −30 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 200 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Maxi Kungsbacka
Skål Margrethe vitSkål Margrethe Nordic green−30 %

Skål Margrethe

2 varor i erbjudandet

229 kr ordinarie 329 kr

229 kr/st

Maxi Kungsbacka
Råglevain ValnötFrönuftigHavrefralla 6-packRågbröd DansktSesam Havssalt Knäckebröd Rund+1−14 till −30 %

Bröd

6 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

Maxi Kungsbacka
Lingongrova SpecialGuldkornLingongrovaVitlöksbaguetter Frysta 2-p−10 till −30 %

Bröd

4 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 39kr

Maxi Kungsbacka
Hushållspapper Original 4-pToalettpapper Original 6-p Miljömärkt−15 till −30 %

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Maxi Kungsbacka
RiskokarePerkolatorbryggareStekpanna aluminium 24cmStekpanna kolstål 28cm−22 till −30 %

Kök

4 varor i erbjudandet

349 kr

349 kr/st

t.o.m. 18 okt

Maxi Kungsbacka
Matcha Latte DessertChoklad Hassel DessertHasselnötspudding VåfflaPanna CottaChokladpudding Stracciatella+3−14 till −30 %

Mejeridessert

8 varor i erbjudandet

8 kr

3 för 23kr

Maxi Kungsbacka
Vattenflaska TurkosVattenflaska CeriseVattenflaska GråVattenflaska Beige−29 %

Vattenflaska

4 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 70 kr

2 för 99kr

Maxi Kungsbacka
Ost Humlan Ekologisk caVänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Gouda ost mild ca ®Familjefavoriter Edamer mild 23% ca+3upp till −28 %

Arla

8 varor i erbjudandet

79,90 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Maxi Kungsbacka
Mochi Glass Raspberry CheesecakeGlass Mochi Passion FruitGlass Mochi JordgubbGlass Mochi Trippel ChokladGlass Mochi Vanilj+4−28 %

Mochi Glass

9 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 21 kr

15 kr/st

Maxi Kungsbacka
Churrifically ChurrosyMango MemoriesBrookies CreamGlass Bohemian raspberry non dairyGlass Spectacu-love+18−9 till −28 %

Glass

23 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Maxi Kungsbacka
Parmigiano Reggiano WernerssonsLe Gruyere Classic−8 till −27 %

Ost

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

Maxi Kungsbacka
OriginalUtan Tillsatt SockerKakaoOriginal−9 till −27 %

Flingor & müsli

4 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

Maxi Kungsbacka
Smash Choklad −27 % ↗

Smash Choklad

Smash! · 100 g

20 kr ordinarie 27 kr

200 kr/kg

Maxi Kungsbacka
Gourmet TranbärsbrödRasker FullkornJätteFranska Rostbröd−12 till −26 %

Bröd

3 varor i erbjudandet

25 kr

25 kr/st

Maxi Kungsbacka
Tyck till