Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Lyrestad

41 erbjudanden just nu · Lyrestad · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Laxsida ca Miljömärkt −36 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 219 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Morötter Klass 1 −34 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 27 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Kebabsås AsianKebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssås+3−32 %

Kebabsås

8 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Mango Fryst −30 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−27 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 29 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Original −25 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 118 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Kycklinglår Filé −24 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 144 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−18 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 33 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab−18 %

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie 52 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Pärlsocker −16 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 18 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Gul lök Klass 1 −16 %

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

10 kr ordinarie 12 kr

10 kr/kg

Nära Lyrestad
Vetemjöl −15 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 19 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−10 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 43 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Pink LemonadeJordgubbHallonJordgubb

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chiliTacokyckling Fryst+1

Guldfågeln

6 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Nektar ApelsinBrasilien ExploreTropisk JuiceJuice ÄppleJuice Apelsin

Bravo

5 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Pizza Pollo RistoranteMozzarella Pizza RistoranteProsciutto Pizza RistorantePizza Salame Ristorante

Pizza Ristorante

4 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Salsiccia SmalChorizo Cayenne & paprikaBratwurst Kummin & vitlökChorizo Red Hot

Scan

4 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Magisk MangoSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtVanilj Mild YoghurtNaturell Mild Yoghurt

Mild Yoghurt

4 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Kattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt+2

Mjau

7 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Tomater KrossadeHela Tomater Skalade

Tomater

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lyrestad
Tyck till