Primat

Veckans erbjudanden på ICA Mora

71 erbjudanden just nu · Mora · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Om butiken
Kanelbulle 1-p −55 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mora
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Mora
Chicken Nuggets −42 % ↗

Chicken Nuggets

Julles · 600 g

23 kr ordinarie 40 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mora
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−42 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 119 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mora
Hasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble Toffee+2−33 %

Grand Dessert

7 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Mora
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−33 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Mora
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−33 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Mora
Kyckling Grillad −33 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 30 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mora
Kokkaffe MellanrostMilea LjusrostBryggkaffe Kraft Extra mörkrostBryggkaffe MörkrostEbony Mörkrost+4−32 %

Gevalia

9 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 73 kr

2 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Mora
OriginalMax 6P−31 %

Pepsi

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Mora
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−29 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Mora
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−28 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 45 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Mora
Crispy Ch*Cken VeganskaKebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunks+1−28 %

Oumph

6 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 42 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Mora
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4−26 %

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 34 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Mora
Pannkakor 8st −26 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mora
Jordgubb MjölkdryckChoklad Mjölkdryck−26 %

Mjölkdryck

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 17 kr

2 för 25kr

t.o.m. 11 okt

Mora
HushållssalamiPepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami Pepperoni+3−25 %

Korv

8 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 28 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Mora
Pressed Orange With PulpPink Lady ApplejuiceJuice TropicalJuice Äpple Pink LadyMulti Fruit Multivitamin+2−25 %

Tropicana

7 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 39 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Mora
Frukostost −23 % ↗

Frukostost

Gäsene Mejeri · 1000 g

79 kr/kg ordinarie 103 kr/kg

ca 79 kr/st

t.o.m. 11 okt

Mora
Roast'n Toast −23 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 32 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mora
Pärlsocker −22 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 18 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mora
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa BandetBatteri AA/LR6 10-pBatteri AAA/LR03 10-p−21 %

Batteri

4 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Mora
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−21 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Mora
Original −19 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 110 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mora
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mora
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Kahawa MörkrostEspresso TrattoriaDella Casa EspressoKaffebönor Extra mörkrost Forza+1−16 %

Zoegas

6 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 88 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mora
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 11 okt

Mora
Mixed BerriesVolt VibeAstro VibePear LimeadeEnergidryck Orange+7

Celsius

12 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Mora
Dill Gräslök ChipsDoodles CheezCruncherz CheezSaltade ChipsSourcream Onion Chips

Olw

5 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie ca 15 kr

3 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Mora
Peanut JappChoklad Stycksak Caramel LatteStrawberryCaramel Latte LtdApelsinkrokant Mjölkchoklad+10

Godis

15 varor i erbjudandet

8 kr

3 för 25kr

t.o.m. 4 okt

Mora
Bts Brown Suger PancakeCrunchies DippedGolden CookiesChoco BrownieMini Cookies+2

Oreo

7 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Mora
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Mora
Salty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter MixKina Hallon Snacks+6

Fazer

11 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Mora
Ärtsoppa −16 % ↗

Ärtsoppa

Siljans Chark · 500 g

18 kr ordinarie ca 21 kr

35 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Mora
Bruna Bönor −16 % ↗

Bruna Bönor

SILJANS CHARK · 500 g

18 kr ordinarie ca 21 kr

35 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Mora
Mellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör Rapsolja

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mora
Präst® lagrad 12 m caGrevé® lagrad 12 m caHerrgård® lagrad 12 mån caMorfars Brännvinsost 12 mån ca

Falbygdens

4 varor i erbjudandet

119 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Mora
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mora
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mora
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Mora
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mora
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mora
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mora
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Mora
Tyck till