Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Frösön

83 erbjudanden just nu · Frösön · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Grönkålsblad Påse Klass 1Brysselkål Klass 1−9 till −49 %

Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Aubergine ca Klass 1Zucchini styck ca Klass 1−28 till −49 %

Klass

2 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Citron ca Klass 1 −44 % ↗

Citron ca Klass 1

ICA · 200 g

5 kr ordinarie 9 kr

25 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Orange 10-pack10-pack10-pack−42 %

10-pack

3 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 86 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Laxsida ca Miljömärkt −40 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 231 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Pommes fritesPommes strips−38 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Morot Klass 1 −37 % ↗

Morot Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 29 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−36 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Cashewnötter −35 % ↗

Cashewnötter

ICA Gott Liv · 500 g

59 kr ordinarie 91 kr

118 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Päron Migo JFR Klass 1Plommon Rosa Bandet Klass 1−30 till −34 %

Klass

2 varor i erbjudandet

25 kr

25 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Kebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet Kebabsås+2−32 %

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
GräddkolaSalted Caramel Original SoftCreamy Toffees OriginalGräddkarameller SoftCreamy Filling Original+4−31 %

Godis

9 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 26 kr

2 för 35kr

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
RäkostMjukost Spicy PepperSkinkostBaconostSalamiost+7upp till −30 %

Ost

12 varor i erbjudandet

25 kr

25 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Kitkat HazelnutKitkat White 4 FingerLion WhiteLion ChocoKitkat 4Finger+1−30 %

Nestle

6 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 12 kr

3 för 25kr

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Maskindisktabletter PowerMaskindisktabletter Ultimate−29 %

Maskindisktabletter

2 varor i erbjudandet

65 kr ordinarie 92 kr

65 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Magisk MangoBlåbär−29 %

RisiFrutti

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Jordgubb Utan Tillsatt SockerJordgubbHallonJordgubb−29 %

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Original −28 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 124 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Ägg M/L 10-pack −28 % ↗

Ägg M/L 10-pack

Pelle & Lisa · 630 g

23 kr ordinarie 31 kr

2,25 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Kycklinglår Filé −28 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 151 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Äppelmust Årets SkördÄppelmust med Fruktkött−27 %

Äppelmust

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 34 kr

2 för 50kr

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Kycklingfärs −26 % ↗

Kycklingfärs

Kronfågel · 500 g

40 kr ordinarie 54 kr

80 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Pulled Pork Färsk Hot ChipotlePulled Pork Färsk med BBQ glaze−23 %

Pulled Pork

2 varor i erbjudandet

49 kr ordinarie 64 kr

49 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Skaldjurspaj Fryst/1 PortKycklingpaj med Broccoli+4−23 %

Felix

9 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 35 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Originalet MellanrostBryggkaffe MellanmörkKokkaffe MellanrostMellanrost Perfekt med MjölkKharisma Mörkrost+1−22 %

Löfbergs

6 varor i erbjudandet

55 kr ordinarie 70 kr

2 för 110kr

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
TacokycklingKycklingkebab−22 %

ICA Basic

2 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 63 kr

2 för 99kr

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−22 %

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Klassisk KebabGyros Kebab−21 %

Kebab

2 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie 54 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Pärlsocker −21 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Pippi KrumelurglassSandwich GlassGlassbåt HallonGlasstrutar Emil i Lönneberga 5-packSalt Karamell Flerpack+5−19 %

SIA Glass

10 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 49 kr

2 för 79kr

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−15 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 46 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Red Berries Special KAll Bran OriginalFlingor FrostiesSpecial K ClassicCorn Flakes Original

Kelloggs

5 varor i erbjudandet

48 kr

48 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Color ParfymfriColor Tvättmedel PulverWhite KoncentratColor FlytandeBrilliant White+1

Via

6 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79kr

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Kakor GingerbreadHallon RemixGolden CookiesMini CookiesDouble Cream+1

Oreo

6 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Gräddfil EkoLaktosfri Gräddfil 10%Gräddfil 12%

Gräddfil

3 varor i erbjudandet

12 kr

12 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Frukt & Yoghurtsmoothie banan & mango 6mFrukt & Yoghurtsmoothie äpple & aprikos 6mPäronpuré Ekologisk 4mKatrinplommon & päronpuré Ekologisk 4m ICAGrönsakssmoothie Morot, äpple, mango & passionsfrukt 6m+5

ICA I love eco

10 varor i erbjudandet

8 kr

4 för 30kr

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Coconut Milk LightCoconut Milk Original

Coconut Milk

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie ca 17 kr

3 för 35kr

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Chicken Thai Asian SpiceGaram Masala Indian SpicesTandoori ChickenTikka Masala Indian SpicesGreen Curry Asian Spice+1

Santa Maria

6 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie ca 20 kr

3 för 35kr

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Extra Long Dailies V-ProtectionLong Liners Dailies V-ProtectionRegular Liners Dailies V-ProtectionSo Slim Liners Dailies StyleMaxi Night+ Wings Super Heavy+6

Libresse

11 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Hollandaisesås 3-packGrönpepparsås 3-packGräddsås 3-packCurrysås 3-packBrunsås 3-pack+1

3-pack

6 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 16 kr

2 för 25kr

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Lingongrova SpecialGuldkornLingongrova

Pågen

3 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Rågi RågknäckebrödSport Knäckebröd

Wasa

2 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

t.o.m. 11 okt

Nära Frösön
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Läsk PetZeroBilar ZeroSkogsbär CrushZero+6

Läsk

11 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+2

Guldfågeln

7 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Nektar ApelsinBrasilien ExploreRöd Apelsin JuiceTropisk JuiceJuice Apelsin & mandarin+2

Bravo

7 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Melon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriChorizo De Pimenton+4

Scan

9 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Kanelbullar SmåVaniljgifflar VaniljKanel Gifflar

Pågen

3 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Kattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt+2

Mjau

7 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Frösön
Tyck till