Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Brastad

57 erbjudanden just nu · Brastad · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Rödbeta Klass 1 −76 % ↗

Rödbeta Klass 1

ICA · 1000 g

5 kr ordinarie 21 kr

5 kr/kg

t.o.m. 5 okt

Nära Brastad
Orange 10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack−41 %

10-pack

5 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 84 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Pommes fritesPommes strips−38 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Morot Klass 1 −34 % ↗

Morot Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 27 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−33 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Salladsärta Klass 1Sockerärta Klass 1Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1upp till −32 %

Klass

4 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Kebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssåsRöd Kebabsås+4−32 %

Kebabsås

9 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−29 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Kycklinglår Filé −27 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 150 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 122 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Gul lök Klass 1 −22 % ↗

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

8 kr ordinarie 10 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−21 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Pärlsocker −21 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Mango ca Klass 1 −13 %

Mango ca Klass 1

ICA · 325 g

22 kr ordinarie 25 kr

67 kr/kg

Nära Brastad
Vaniljsås Färdig −12 % ↗

Vaniljsås Färdig

EKSTRÖMS · 500 ml

15 kr ordinarie 17 kr

30 kr/l

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−10 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 43 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
KronljusKronljus Rosa BandetKronljus vit

Kronljus

3 varor i erbjudandet

60 kr

2 för 119kr

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Högrev Färsk caHögrev Färsk av nöt i bit ca

Högrev Färsk

2 varor i erbjudandet

179 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Glass Jordgubb & ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Frosty Cola SockerfriSmultron SockerfriLemonade SockerfriWild Berries SockerfriCrispy Pear Sockerfri

Sockerfri

5 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
HazelnutWhite ChocobarKokos ChokladbarCreamy Peanut ButterChokladbar+2

Godis

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

5 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Pizza Piccolissima tre formaggi 12-packPizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza Ristorante+3

Pizza

8 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Kryddkorv HögrevSalsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv Chimichurri+6

Scan

11 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Nektar Apelsin, äpple, mango & passionNektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin Juice+5

Bravo

10 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Frukt&Veg Mums Blåbär PäronFrukt&Veg Mums Mango AprikosGröt Passion Äpple BananFruktmums Blåbär HavreFruktmums Äpple med Havre+15

Semper

20 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25kr

t.o.m. 11 okt

Nära Brastad
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Oreo Creme HomestyleHomestyle ChocolateSoft Inside HomestyleChoco MomentMjölkchoklad Xl Cookies

Marabou

5 varor i erbjudandet

25 kr

25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Kattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt+2

Mjau

7 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Fikon färska Klass 1 ICAFikon 4st 180g Klass 1

Fikon Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
OriginalOriginal Gott & Blandat

Original

2 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Hallon Klass 1Blåbär Klass 1

Klass

2 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Nära Brastad
Tyck till