Primat

Veckans erbjudanden på ICA Kvantum Gottsunda

104 erbjudanden just nu · Uppsala · uppdaterat idag · Sida 1 av 2 · Endast erbjudanden

Om butiken
Vannamei Chili −53 % ↗

Vannamei Chili

MARWI · 100 g

25 kr ordinarie 53 kr

250 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Kvantum Gottsunda
Gouda ca −51 % ↗

Gouda ca

WERNERSSONS · 1000 g

65 kr/kg ordinarie 132 kr/kg

ca 65 kr/st

t.o.m. 11 okt

Kvantum Gottsunda
Salame PiemonteSalamisticks TryffelSalamisticks ClassicoSalamini PiccanteSalamini Classico 112g+2−24 till −49 %

Korv

7 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
JulmustJulmust S.fri−48 %

Julmust

2 varor i erbjudandet

4 kr ordinarie 8 kr

4 kr +pant

t.o.m. 18 okt

Kvantum Gottsunda
Sambal oelekJapansk sojaKinesisk soyaupp till −47 %

ICA Asia

3 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−47 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 129 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Krossade tomater −46 % ↗

Krossade tomater

ICA · 390 g

7 kr ordinarie 12 kr

17 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Spareribs −45 % ↗

Spareribs

Andersson & Tillman

66 kr ordinarie 120 kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Laxsida ca Miljömärkt −43 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 244 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Mild Ostsås PastasåsGreen & Garlic Hamburgare DressingOriginal Hamburgare DressingPastasås SvampPastasås Tomat+3upp till −43 %

Såser & smaksättare

8 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 25 okt

Kvantum Gottsunda
Mango ca Klass 1 −41 % ↗

Mango ca Klass 1

ICA · 325 g

15 kr ordinarie 26 kr

46 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Aioli Allioli MorteroHummus GulärtaHummus Harissa−34 till −41 %

Såser & smaksättare

3 varor i erbjudandet

20 kr

19,95 kr/st

t.o.m. 18 okt

Kvantum Gottsunda
Mozzarella −41 % ↗

Mozzarella

Michelangelo · 125 g

10 kr ordinarie 17 kr

80 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Kvantum Gottsunda
Herbs Flavour MediterraneanHot & Spicy ChipsCheese & Onion ChipsPaprika ChipsSourcream & Onion+1−40 %

Pringles

6 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 38 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Böngroddar EkoSallat Grön Kruka EkoRödbeta Klass 1−35 till −40 %

Grönsaker

3 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Reflex Hjärta Rosa BandetReflexhänge Hjärta Rosa Bandet−40 %

Hjärta Rosa

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 25 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Slapwrap Svart 34cm Rosa BandetRexflex Slap Wrap 34cm Rosa Bandet−40 %

34cm Rosa

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 25 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Dragon FruitRaspberry PeachEnergidryck Green Apple CherryRaspberry AcaiYellow Edition Sockerfri+6upp till −37 %

Energidryck

11 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Flatrökt Skinka bit −37 % ↗

Flatrökt Skinka bit

Andersson & Tillman · 500 g

149 kr/kg ordinarie 236 kr/kg

ca 75 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Skinka röktSkinka Svartrökt−37 %

Skinka

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 47 kr

30 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
PepparsalamiMedwurst Halmstad−37 %

Charkuterifabriken

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 47 kr

30 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Béchamel Sås −36 % ↗

Béchamel Sås

KELDA · 500 ml

25 kr ordinarie 39 kr

50 kr/l

t.o.m. 11 okt

Kvantum Gottsunda
Sojabönor Fryst −36 % ↗

Sojabönor Fryst

ICA · 250 g

13 kr ordinarie 20 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−34 %

Felix

10 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 38 kr

4 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Tomatketchup -50%Ketchup−34 %

Heinz

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 38 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Pärlsocker −34 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

13 kr ordinarie 19 kr

25 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Kycklinglår Filé −33 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

99 kr ordinarie 147 kr

110 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Krossade tomater −31 %

Krossade tomater

ICA · 390 g

8 kr ordinarie 12 kr

21 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Taste Cola No SugerLemon Soda No SugerPäronsoda No SugerStrawb/Rhuba No SugarTropical Citru No Sugar+13−29 %

Zeroh

18 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Pucko Original −29 % ↗

Pucko Original

COCIO · 250 ml

10 kr ordinarie 14 kr

40 kr/l

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Ramen Soup Base −29 % ↗

Ramen Soup Base

Kikkoman · 250 ml

45 kr ordinarie 63 kr

178 kr/l

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Tunnskivade kycklingfiléer FrystTvådelad Kycklingbröstfilé mörad−27 %

Guldfågeln

2 varor i erbjudandet

85 kr ordinarie 116 kr

2 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Grillkorv ca −27 % ↗

Grillkorv ca

Andersson & Tillman · 500 g

45 kr ordinarie 61 kr

90 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Nutaaq torskfiléer −25 % ↗

Nutaaq torskfiléer

Royal Greenland · 400 g

85 kr ordinarie 112 kr

211 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Persika Mer SmakÄpple Kiwi Mer Smak−25 %

Mer Smak

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 20 kr

15 kr +pant

t.o.m. 5 okt

Kvantum Gottsunda
Colour 0%Sensitive ColourVittvättmedel FlytandeWhite RefillKulörtvättmedel Flytande+3−24 %

A+

8 varor i erbjudandet

36 kr ordinarie 48 kr

3 för 109kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Gold MellanrostSnabbkaffe Mörkrost RefillOriginal Mellanrost−23 %

Gevalia

3 varor i erbjudandet

70 kr ordinarie 90 kr

2 för 139kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Light Cheese ProteinMild Cheese Protein−21 %

Cheese Protein

2 varor i erbjudandet

55 kr ordinarie 70 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Junior Mixed Selection GeléMixed 7+ Senior SelectionOriginal Mixed Selection GeléMixed Selectio GeléKattmat Crunchy Fisk 10-pack+4−21 %

Latz

9 varor i erbjudandet

48 kr ordinarie 60 kr

2 för 95kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Kvargplättar Äpple/KanelKvargplättar Kakao & Hallon−20 %

Kvargplättar

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 37 kr

29,95 kr/st

t.o.m. 18 okt

Kvantum Gottsunda
Präst Mild −20 % ↗

Präst Mild

SKÅNEMEJERIER · 670 g

65 kr ordinarie 81 kr

97 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Kvantum Gottsunda
Äggnudlar −20 % ↗

Äggnudlar

ICA Asia · 250 g

8 kr ordinarie 10 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Duschgel Pure HarmonyClassic 3In1 Shower CreamPink Grapefrui Shower CreamCoco & Shea Butter Shower CreamMango Sensatio Shower Cream+5−16 %

Shower

10 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 21 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Maskindisktabletter OriginalMaskindisktabletter Platinum−16 %

Maskindisktabletter

2 varor i erbjudandet

98 kr ordinarie 116 kr

2 för 195kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Laktosfri Yoghurt MorotskakaVanilj LättyoghurtSvartvinbär Slät YoghurtPassionsfrukt YoghurtJordgubb Slät Yoghurt+6

Yoghurt

11 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Vaniljyoghurt KanelbulleBlåbär med FruktbitarOriginal Slät Vaniljyoghurt

Valio

3 varor i erbjudandet

22 kr

22 kr/st

t.o.m. 11 okt

Kvantum Gottsunda
Ravioli Kyckling/CitronRavioli SalsicciaFärsk Pasta Tortelloni Prosciutto MozzarellaTortelloni Tomat & MozzarellaRavioli Pesto Di Basilico+3

Rana

8 varor i erbjudandet

33 kr

3 för 99kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Blåbär SvartvinbärBerry Energise Super SmoothieGreen AntioxidantJuice Äpple & HallonTropisk Juice+13

Innocent

18 varor i erbjudandet

26 kr

2 för 52kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
TropicalForest Berries ZeroHoliday Creamy Vanilla ZeroOriginal

Läsk

4 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr +pant

t.o.m. 25 okt

Kvantum Gottsunda
Fläder ZeroMax TropicalOriginal TasteLime MaxMax Pet+9

Läsk

14 varor i erbjudandet

9 kr

2 för 18kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Äppelmust Årets SkördÄppelmust Årets SkördÄppelmust med Fruktkött

Äppelmust

3 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Kolsyrad fruktdryck Skogsbär CrushLäsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Präst Lagrad 18MånGrevé Lagrad 18MånHerrgård Lagrad 18MånÄra 28% LagradGrevé® 18 mån+7

Allerum

12 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Pepparkaksdeg Ltde ProteinbarNisseskummis Proteinbar LtedKladdkaka ProteinbarChokladboll ProteinbarChoklad Proteinbar+12

Kosttillskott

17 varor i erbjudandet

17 kr

3 för 52kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Nesquick StrawberryLions Protein Caramell ChokladKitkat CerealsCheerios HavreCheerios Multi+2

Nestle

7 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Blue Fruit PyramidteTropical Fruit PyramidtePeach ParadiseLemon GingerBlackcurrant Pyramid Tea Bags+6

Lipton

11 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Sodakombi X TrocaderoFruity Bites Gott & BlandatSyrlig FruktJuicy Giants Gott & BlandatGodis Lakritsdäck+7

Godis

12 varor i erbjudandet

12 kr

3 för 36kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Minecraft Flerpack GlasspinnarGlass Exotic & Berry bliss mini 6-p GB GlaceMini AnanasGlass Tropical mini 8-p GB GlaceGlass Flerpack Kids mix 8-p+20

Glass

25 varor i erbjudandet

38 kr

2 för 75kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Domino Pink KexDomino PepparkakorDomino OriginalDomino Dumle

Domino

4 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
RäkostMjukost Spicy PepperSkinkostMjukost Spicy TunaHushållsost Mild+3

Fjällbrynt

8 varor i erbjudandet

25 kr

4 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Cheddar Medium MatureGouda Medium Mature 30%

Medium Mature

2 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie ca 73 kr

2 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Proteinpudding CaramelDelicatoboll Protein PuddingVanilla Protein PuddingChocolate Protein Pudding

ProPud

4 varor i erbjudandet

14 kr

4 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Pink LemonadeHallonSkogsbärJordgubbHallon+1

RisiFrutti

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

5 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Marängsviss ProteinmilkshakeÄppelpaj Pro MilkshakeBananas MilkshakeStrawberry MilkshakePear Vanilla Milkshake+2

Milkshake

7 varor i erbjudandet

14 kr

4 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Ultimate Night UltraBindor Maxi Night 18-packUltra Secure Night Extra Size 5Ultra Normal Big Pack Size 1Secure Night Big Pack Size 4+7

Always

12 varor i erbjudandet

38 kr

3 för 115kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Laktosfri Mat 4%Laktosfri Mat 15%Låglaktos Visp 24%Visp 31%Plant Cream Vegetabilisk+1

Flora

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 11 kr

3 för 29kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Mjuka RåghalvorMjuka FröbitarRågkusar 6-packRågform 8-pack

Fazer

4 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
GräddkolaSalted Caramel Original SoftCreamy Toffees OriginalGräddkarameller SoftCreamy Filling Original+4

Godis

9 varor i erbjudandet

15 kr

3 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Yalla Yoghurt Squeeze Jordgubb 3%Yalla Yoghurt Squeeze Banan 3%

Yalla Yoghurt

2 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie ca 14 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Magisk MangoJordgubb LaktosfriSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

5 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Varmkorv med SkinnWienerkorv 15-pack

Lithells

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Zip-LED Hjärta svart Rosa BandetZip-LED Hjärta Rosa Bandet

Zip-LED Hjärta

2 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
ChèvreBrie GourmetGorgonzola IntensoGetost Petits Chèvres doux 12-pBrie 60+

Ost

5 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Port Salut FamiljefavoriterGouda FamiljefavoriterGräddis Familjefavoriter

Familjefavoriter

3 varor i erbjudandet

45 kr ordinarie ca 47 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Gourmetsallad Klass 1KrögarmixRöd råkostmix SköljdBistrosallad SköljdMedelhavsmix Sköljd+2

ICA

7 varor i erbjudandet

19 kr

19 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Jollekaka HönöHönökaka 4-pack

Pågen

2 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gottsunda
Tyck till