Primat

Veckans erbjudanden på ICA Matmästaren

73 erbjudanden just nu · Östersund · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
ToscabulleVaniljbullePistagebulle Laktosfri 1-pKanelbulle 1-p−56 %

Bonjour

4 varor i erbjudandet

4,90 kr ordinarie 11 kr

10 för 49kr

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
ToscabulleVaniljbullePistagebulle Laktosfri 1-pKanelbulle 1-p−48 %

Bonjour

4 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 11 kr

5 för 29kr

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−47 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 20 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−47 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 130 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Kiwi ca Klass 1 −45 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 12 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
JämtringenGammaldags Ängekorv−42 %

Änge Chark

2 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 69 kr

40 kr/st

t.o.m. 11 okt

Matmästaren
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−31 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−31 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Kyckling Grillad −31 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 29 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Risnudlar Thai −28 % ↗

Risnudlar Thai

Risberg · 400 g

25 kr ordinarie 35 kr

63 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Matmästaren
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−27 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 45 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Mozzarella FamiljefavoriterGouda FamiljefavoriterSvensk Ost Familjefavoriter−27 %

Familjefavoriter

3 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 68 kr

50 kr/st

t.o.m. 11 okt

Matmästaren
Pannkakor 8st −26 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Pärlsocker −26 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 19 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Roast'n Toast −25 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 33 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Milea LjusrostBryggkaffe Kraft Extra mörkrostBryggkaffe MörkrostEbony MörkrostPresso Mellanrost+4−24 %

Gevalia

9 varor i erbjudandet

55 kr ordinarie 71 kr

2 för 109kr

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Strawberry Ban Immune SupportJordgubb Drickyoghurt−23 %

Actimel

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 46 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2−22 %

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 27 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Jordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-packKolsyrat vatten Naturell 12-pack−21 %

Loka

5 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Pizza Tomatsås Ost −20 % ↗

Pizza Tomatsås Ost

Härjedalspizza · 440 g

60 kr ordinarie 75 kr

135 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Matmästaren
Original −20 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 111 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa Mörkrost+4−14 %

Zoegas

9 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 86 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Max 6P −12 % ↗

Max 6P

PEPSI · 330 ml

33 kr ordinarie 37 kr

16 kr/l

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Hasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble Toffee+2

Grand Dessert

7 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Mixed BerriesAstro VibePear LimeadeEnergidryck OrangeDragon Fruit+6

Celsius

11 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Multivitamin JuicePressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpPink Lady ApplejuiceJuice Tropical+4

Tropicana

9 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Summer Mix Dumle Päron BananCrunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks Gul+8

Fazer

13 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
PolarkakaJubileumskaka 12-packNjalla Rund

Polarbröd

3 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 39kr

t.o.m. 11 okt

Matmästaren
Bts Brown Suger PancakeHallon RemixCrunchies DippedGolden CookiesChoco Brownie+3

Oreo

8 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Cola&Hallon KalasVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

4 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Yoghurt Protein Persika & hallonYoghurt Protein Mango 0,6%

Yoghurt Protein

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 15 kr

3 för 39kr

t.o.m. 11 okt

Matmästaren
Jalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese OnionOstringar Chili Cheese+15

Estrella

20 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Pölsa −12 % ↗

Pölsa

Nyhléns Hugosons · 500 g

25 kr ordinarie ca 28 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Proteinpudding Salted caramel 1,5%Chocolate ProteinpuddingProteinpudding Vanilla Cookie Laktosfri ®

Proteinpudding

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 15 kr

3 för 39kr

t.o.m. 11 okt

Matmästaren
Pitepalt med FläskKroppkakor

Nyhléns Hugosons

2 varor i erbjudandet

22 kr ordinarie ca 27 kr

22 kr/st

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Köttkorv KoktFläskkorv Kokt

Kokt

2 varor i erbjudandet

22 kr

22 kr/st

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Mellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör Rapsolja

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Kebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunksOriginal Chunk

Oumph

5 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie ca 39 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 27 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Matmästaren
Tyck till