Primat

Veckans erbjudanden på ICA Horndal

58 erbjudanden just nu · Horndal · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Om butiken
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−47 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 129 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Horndal
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−41 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 18 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Horndal
Choklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble ToffeeDouble Choco+1−34 %

Grand Dessert

6 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Horndal
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−32 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Horndal
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−32 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Horndal
Kyckling Grillad −32 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 29 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Horndal
OriginalMax 6P−31 %

Pepsi

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Horndal
Pannkakor 8st −26 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Horndal
Kiwi ca Klass 1 −26 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 9 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Horndal
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−25 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 44 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Horndal
Kebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunksOriginal Chunk−24 %

Oumph

5 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 40 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Horndal
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2−24 %

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 28 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Horndal
Roast'n Toast −23 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 32 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Horndal
Jordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−23 %

Drickyoghurt

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 45 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Horndal
Tacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 PortLax & Räkpaj+3−22 %

Dafgårds

8 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 32 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Horndal
Pärlsocker −22 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 18 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Horndal
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−21 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Horndal
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−20 %

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 43 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Horndal
Original −19 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 110 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Horndal
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Horndal
Intenzo MörkrostKaffebönor Kahawa MörkrostEspresso TrattoriaDella Casa EspressoKaffebönor Extra mörkrost Forza+1−15 %

Zoegas

6 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 87 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Horndal
Grevé MildHerrgård Mild−15 %

Mild

2 varor i erbjudandet

70 kr ordinarie 82 kr

70 kr/st

t.o.m. 5 okt

Horndal
Högrev Färsk ca −1 % ↗

Högrev Färsk ca

Hacksta Köttdisk · 800 g

144 kr/kg ordinarie 146 kr/kg

ca 115 kr/st

t.o.m. 18 okt

Horndal
Pressed Orange With PulpJuice TropicalJuice Äpple Pink LadyMulti Fruit MultivitaminPressed Orange Without Pulp+1

Tropicana

6 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Horndal
Summer Mix Dumle Päron BananSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulKina Hallon Snacks+6

Fazer

11 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Horndal
Peach VibeLemon LimeStrawberry LemonadeMango LemonadeGalaxy Vibe

Celsius

5 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 19 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Horndal
Cola&Hallon KalasVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

4 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Horndal
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Horndal
Mellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör Rapsolja

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Horndal
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Horndal
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Horndal
Crunchies DippedGolden CookiesMini CookiesDouble CreamOriginal

Oreo

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Horndal
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Horndal
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Horndal
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Horndal
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Horndal
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Horndal
Tyck till