Primat

Veckans erbjudanden på ICA Myran

39 erbjudanden just nu · Danderyd · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Coca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack−42 %

10-pack

4 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 86 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Myran
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−39 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Myran
Pommes fritesPommes strips−38 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Myran
Kebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet Kebabsås+2−34 %

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Myran
Mango Fryst −32 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Myran
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−29 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Myran
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 122 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Myran
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab−22 %

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie 55 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Myran
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Skaldjurspaj Fryst/1 PortKycklingpaj med Broccoli+3−20 %

Felix

8 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Myran
Pärlsocker −20 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Myran
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Myran
Morötter Klass 1 −17 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 22 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Myran
Kryddkorv HögrevSalsiccia SmalChorizo Smal Cayenne & paprikaChorizo Cayenne & paprikaBratwurst Kummin & vitlök

Scan

5 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie ca 36 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Myran
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+12

Mjölkchoklad

17 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Myran
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Myran
Pink LemonadeJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubbHallon+1

RisiFrutti

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Myran
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chiliTacokyckling Fryst

Guldfågeln

5 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Myran
Nektar ApelsinBrasilien ExploreTropisk JuiceJuice Apelsin & mandarinJuice Äpple+1

Bravo

6 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Myran
Melon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Myran
Magisk MangoSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Myran
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Myran
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Myran
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Myran
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder KattUtekatt Kastrerad+1

Mjau

6 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Myran
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Myran
Tyck till