Primat

Veckans erbjudanden på ICA Svärdsjö

71 erbjudanden just nu · Svärdsjö · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Om butiken
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−47 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 20 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−47 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 129 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Chicken Nuggets −42 % ↗

Chicken Nuggets

Julles · 600 g

23 kr ordinarie 40 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Kiwi ca Klass 1 −41 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 11 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−38 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka RökigasteExtrarökt SkinkaKyckling Extrarökt−34 %

Skinka

5 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−34 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Kyckling Grillad −34 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 30 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16−34 %

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 34 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Choklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble ToffeeDouble Choco+1−34 %

Grand Dessert

6 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Milea LjusrostBryggkaffe Kraft Extra mörkrostBryggkaffe MörkrostEbony MörkrostPresso Mellanrost+4−32 %

Gevalia

9 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 73 kr

2 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Original6-packMax LimeMax 6P−31 %

Pepsi

4 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Pärlsocker −29 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 20 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−29 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 46 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Banana Split PollyLicorice PollyPolly Ahlgrens BilarMilkchoco Polly RödOriginal Polly Blå−27 %

Polly

5 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 34 kr

2 för 50kr

t.o.m. 18 okt

Svärdsjö
Kebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunksOriginal Chunk−26 %

Oumph

5 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 41 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Pannkakor 8st −26 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Dill Gräslök ChipsDoodles CheezCruncherz CheezSaltade ChipsSourcream Onion Chips−26 %

Olw

5 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 16 kr

3 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Roast'n Toast −26 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 34 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Jordgubb MjölkdryckChoklad Mjölkdryck−26 %

Mjölkdryck

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 17 kr

2 för 25kr

t.o.m. 11 okt

Svärdsjö
Frukostost −23 % ↗

Frukostost

Gäsene Mejeri · 1000 g

79 kr/kg ordinarie 103 kr/kg

ca 79 kr/st

t.o.m. 11 okt

Svärdsjö
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa BandetBatteri AA/LR6 10-pBatteri AAA/LR03 10-p−22 %

Batteri

4 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Original −20 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 111 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Pizzakit −19 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 25 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Intenzo MörkrostKaffebönor Kahawa MörkrostDella Casa EspressoKaffebönor Extra mörkrost ForzaMollbergs Mörkrost−16 %

Mörkrost

5 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 88 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Ärtsoppa −16 % ↗

Ärtsoppa

Siljans Chark · 500 g

18 kr ordinarie 21 kr

35 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Svärdsjö
Bruna Bönor −16 % ↗

Bruna Bönor

SILJANS CHARK · 500 g

18 kr ordinarie 21 kr

35 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Svärdsjö
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Mixed BerriesPear LimeadeDragon FruitPeach VibeLemon Lime+4

Celsius

9 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Pressed Orange With PulpJuice TropicalJuice Äpple Pink LadyMulti Fruit MultivitaminPressed Orange Without Pulp+1

Tropicana

6 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Peanut JappChoklad Stycksak Caramel LatteStrawberrySchweizernöt BarDubbel Nougat+8

Godis

13 varor i erbjudandet

8 kr

3 för 25kr

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Bts Brown Suger PancakeCrunchies DippedGolden CookiesChoco BrownieMini Cookies+2

Oreo

7 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Crunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter Mix+7

Fazer

12 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie ca 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Strawberry Ban Immune SupportPeach Passion DrickyoghurtJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt

Actimel

4 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 42 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Mellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör Rapsolja

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Präst® lagrad 12 m caGrevé® lagrad 12 m caHerrgård® lagrad 12 mån caMorfars Brännvinsost 12 mån ca

Falbygdens

4 varor i erbjudandet

119 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Svärdsjö
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Dansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami VitlökSalami Italiensk skivad Göl Pölser

Salami

5 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Svärdsjö
Tyck till