Primat

Veckans erbjudanden på ICA Norsjö

84 erbjudanden just nu · Norsjö · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Kiwi ca Klass 1 −54 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 15 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−52 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 22 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Älgbogstek Färsk ca −43 % ↗

Älgbogstek Färsk ca

Norrlandsvilt · 1000 g

200 kr/kg ordinarie 350 kr/kg

ca 200 kr/st

t.o.m. 16 okt

Norsjö
Choklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble ToffeeDouble Choco+1−39 %

Grand Dessert

6 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 12 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Pannkakor 8st −39 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 29 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−37 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 109 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Pizzakit −34 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 30 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Pärlsocker −33 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 21 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Yoghurtkvarg Jordgubb & smultron 1.5%Vanilj Yoghurtkvarg−32 %

Yoghurtkvarg

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

19,90 kr/st

t.o.m. 11 okt

Norsjö
Roast'n Toast −32 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 37 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2−30 %

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−29 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 55 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Norsjö
OriginalMax LimeMax 6P−27 %

Pepsi

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 44 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Original −24 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 116 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Multivitamin JuicePressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpJuice Äpple Pink LadyMulti Fruit Multivitamin+2−21 %

Tropicana

7 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 37 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Norsjö
ZeroLäsk Pet−21 %

Coca-Cola

2 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 23 kr

18 kr +pant

t.o.m. 11 okt

Norsjö
Smultrondryck Kolsyrad FruktdryckPärondryck kolsyradTropisk Fruktdryck Kolsyrad−19 %

Kolsyrad

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 12 kr

10 kr +pant

t.o.m. 22 okt

Norsjö
Rasker Fullkorn −19 % ↗

Rasker Fullkorn

PÅGEN · 1100 g

30 kr ordinarie 37 kr

27 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Kusar KesoFrönuftigChia God−9 till −16 %

Bröd

3 varor i erbjudandet

27 kr

27 kr/st

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Höga Kusten HårdostAbisko Hårdost−12 %

Hårdost

2 varor i erbjudandet

72 kr ordinarie 82 kr

71,70 kr/st

t.o.m. 11 okt

Norsjö
Basturökt Falu −10 % ↗

Basturökt Falu

Bastuträsk Charkuteri · 430 g

45 kr ordinarie 50 kr

105 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Citron Ingefära ÄppleTranbär Dryck med Äpple−9 %

Äpple

2 varor i erbjudandet

24 kr ordinarie 26 kr

24 kr/st

t.o.m. 25 okt

Norsjö
Bastuträsk Falukorv −9 % ↗

Bastuträsk Falukorv

Bastuträsk charkuteri · 450 g

40 kr ordinarie 44 kr

89 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Lime RosépepparRödlök Brynt Smör ChipsParmesan ChipsChips Tryffel−8 %

Gårdschips

4 varor i erbjudandet

26 kr ordinarie 28 kr

26 kr/st

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Drömmar Saffran −8 % ↗

Drömmar Saffran

Gille · 300 g

34 kr ordinarie 37 kr

113 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Äppelmust Årets SkördÄppelmust med Fruktkött−7 %

Äppelmust

2 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 31 kr

29 kr/st

t.o.m. 25 okt

Norsjö
Saffranskakdeg −7 % ↗

Saffranskakdeg

Gille · 500 g

36 kr ordinarie 39 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 PortLax & Räkpaj+3

Dafgårds

8 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie ca 33 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Kefir Blåbär 2.2%Naturell Kefir

Kefir

2 varor i erbjudandet

19 kr

18,90 kr/st

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Winter VibeMixed BerriesAstro VibePear LimeadeEnergidryck Orange+7

Celsius

12 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Bregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Crispy Ch*Cken VeganskaKebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunks+1

Oumph

6 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Popcorn Chicke VeganskaCrispy Buffalo Tenders

Oumph

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Crunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter Mix+7

Fazer

12 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Kahawa MörkrostEspresso TrattoriaDella Casa EspressoKaffebönor Extra mörkrost Forza+1

Zoegas

6 varor i erbjudandet

74 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Norsjö
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Brynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese OnionOstringar Chili CheeseOstbågar CheddarPaprika Havs Salt+13

Estrella

18 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Strawberry Ban Immune SupportDrickyoghurt Jordgubb & granatäpple 8-packJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt

Actimel

4 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Kyckling Grillad −34 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie ca 30 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Hallon RemixCrunchies DippedGolden CookiesMini CookiesDouble Cream+1

Oreo

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Präst mellanlagrad 31% caGrevé mellan 28% caHerrgård mild 28% ca

Norrmejerier

3 varor i erbjudandet

90 kr/kg ordinarie ca 127 kr/kg

89,95 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Norsjö
Tyck till