Primat

Veckans erbjudanden på ICA Mathyttan

67 erbjudanden just nu · Långshyttan · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−47 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 129 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−41 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 18 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Hasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble Toffee+2−33 %

Grand Dessert

7 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−30 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−30 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Kyckling Grillad −30 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 28 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Mixed BerriesPear LimeadeDragon FruitPeach VibeLemon Lime+4−30 %

Celsius

9 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 19 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
OriginalMax 6P−28 %

Pepsi

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 45 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Kiwi ca Klass 1 −27 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 9 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Pannkakor 8st −25 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Pucko Original −25 % ↗

Pucko Original

COCIO · 250 ml

10 kr ordinarie 13 kr

40 kr/l

t.o.m. 25 okt

Mathyttan
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−23 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 42 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−22 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 26 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Crispy Ch*Cken VeganskaKebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunks+1−21 %

Oumph

6 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 38 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Popcorn Chicke VeganskaCrispy Buffalo Tenders−21 %

Oumph

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 38 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa BandetBatteri AA/LR6 10-pBatteri AAA/LR03 10-p−20 %

Batteri

4 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 43 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Roast'n Toast −19 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 31 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4−19 %

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 31 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Pizzakit −18 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Dill Gräslök ChipsSaltade ChipsSourcream Onion Chips−18 %

Chips

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 15 kr

2 för 25kr

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Original −16 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 106 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Pärlsocker −15 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 17 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Skinkstek Färsk ca −15 % ↗

Skinkstek Färsk ca

Scan · 1100 g

81 kr/kg ordinarie 96 kr/kg

ca 89 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Kusar Keso −14 % ↗

Kusar Keso

FAZER · 280 g

27 kr ordinarie 31 kr

96 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Mathyttan
Tunnbröd AbiskoTunnbröd Sarek−14 %

Tunnbröd

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 27 kr

22,90 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Frönuftig −12 % ↗

Frönuftig

Polarbröd · 375 g

25 kr ordinarie 28 kr

66 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Mathyttan
Fibergod −12 % ↗

Fibergod

Skogaholms · 550 g

24 kr ordinarie 27 kr

44 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Mathyttan
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa Mörkrost+4−10 %

Zoegas

9 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 82 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
HushållssalamiPepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami Pepperoni+3

Korv

8 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Pressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpPink Lady ApplejuiceJuice TropicalJuice Äpple Pink Lady+3

Tropicana

8 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Salty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter MixKina Hallon Snacks+6

Fazer

11 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie ca 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Mellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör Rapsolja

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Crunchies DippedGolden CookiesChoco BrownieMini CookiesDouble Cream+1

Oreo

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Mathyttan
Tyck till