Primat

Veckans erbjudanden på ICA Lindbacken

53 erbjudanden just nu · Uppsala · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−37 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−37 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Kyckling Grillad −37 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 32 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Mixed BerriesAstro VibePear LimeadeEnergidryck OrangeDragon Fruit+6−36 %

Celsius

11 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Max LimeMax 6P−34 %

Max

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 49 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−32 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Kiwi ca Klass 1 −31 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 10 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Crispy Ch*Cken VeganskaPulled BbqOriginal Chunk−30 %

Oumph

3 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 43 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4−30 %

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 35 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−28 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 45 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Pannkakor 8st −27 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 25 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Roast'n Toast −27 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 34 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Pressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpJuice TropicalJuice Äpple Pink LadyMulti Fruit Multivitamin+2−26 %

Tropicana

7 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 39 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Strawberry Ban Immune SupportJordgubb Drickyoghurt−26 %

Actimel

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 47 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Pärlsocker −26 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 19 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−25 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 52 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Original −22 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 114 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−21 %

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa Mörkrost+2−19 %

Zoegas

7 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 92 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Pizzakit −18 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Bts Brown Suger PancakeCrunchies DippedGolden CookiesMini CookiesDouble Cream+1

Oreo

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Crunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter Mix+7

Fazer

12 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Jalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese OnionOstringar Chili Cheese+15

Estrella

20 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Mellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör Rapsolja

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Panna CottaChokladpudding StracciatellaDouble Choco

Grand Dessert

3 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie ca 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Dansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami Vitlök

Korv

3 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Lindbacken
Tyck till