Primat

10 för 90kr

10 varor i erbjudandet på ICA Nära Rosendal · t.o.m. 4 okt

← Alla erbjudanden
Bar Cashew & kokos −47 % ↗

Bar Cashew & kokos

Flapjack · 80 g

9 kr ordinarie ca 17 kr

113 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Rosendal
Caramel Fugde −50 % ↗

Caramel Fugde

FLAPJACK · 80 g

9 kr ordinarie ca 18 kr

113 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Rosendal
Bar Pekan −47 % ↗

Bar Pekan

Flapjack · 80 g

9 kr ordinarie ca 17 kr

113 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Rosendal
Bar Pistage −50 % ↗

Bar Pistage

Flapjack · 80 g

9 kr ordinarie ca 18 kr

113 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Rosendal
Summer Berry −47 % ↗

Summer Berry

FLAPJACK · 80 g

9 kr ordinarie ca 17 kr

113 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Rosendal
Bar Äpple & hallon −47 % ↗

Bar Äpple & hallon

Flapjack · 80 g

9 kr ordinarie ca 17 kr

113 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Rosendal
Bar Choklad ↗

Bar Choklad

FLAPJACK Bar Chok · 80 g

9 kr 10 för 90kr

113 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Rosendal
Tyck till