Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Skarpnäck

50 erbjudanden just nu · Skarpnäck · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Citron ca Klass 1 −87 % ↗

Citron ca Klass 1

ICA · 200 g

1 kr ordinarie 7 kr

5 kr/kg

t.o.m. 6 okt

Nära Skarpnäck
Havredryck Matcha −58 % ↗

Havredryck Matcha

ICA · 1000 ml

10 kr ordinarie 24 kr

10 kr/l

t.o.m. 11 okt

Nära Skarpnäck
Handtvål Kitchen RefillHandtvål Blueberry RefillHandtvål Wild Strawberry Refill−52 %

Handtvål Refill

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 21 kr

10 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Skarpnäck
Potato Leek SoupMushroom SoupMinestrone Soppa−49 %

Heinz

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 26 kr

12,95 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Skarpnäck
Dill Gräslök ChipsDoodles CheezSaltade ChipsSourcream Onion Chips−41 %

Olw

4 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 17 kr

10 kr/st

t.o.m. 5 okt

Nära Skarpnäck
Laxsida ca Miljömärkt −37 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 221 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Morötter Klass 1 −37 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 29 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Mango Fryst −35 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−33 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−32 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 31 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Kycklinglår Filé −29 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 154 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Lion WhiteLion 2-pack−29 %

Lion

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

10 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Skarpnäck
Original −28 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 124 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Vetemjöl −26 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 22 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−25 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 36 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Pärlsocker −24 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 20 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−15 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 46 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Pizza Super Size Chicken KebabCheese & Pesto Pizza Super Size

Pizza Super

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie ca 60 kr

39 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Skarpnäck
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Kebab Vego −15 % ↗

Kebab Vego

Schysst käk · 350 g

43 kr ordinarie ca 50 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Kebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet Kebabsås+2

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceTropisk JuiceJuice Apelsin & mandarin+2

Bravo

7 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder KattUtekatt Kastrerad+1

Mjau

6 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skarpnäck
Tyck till