Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Söderlivs, Lund

53 erbjudanden just nu · Lund · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Nötmix med oliv −75 % ↗

Nötmix med oliv

ICA · 200 g

10 kr ordinarie 40 kr

50 kr/kg

t.o.m. 1 okt

Nära Söderlivs, Lund
Havredryck Matcha −50 % ↗

Havredryck Matcha

ICA · 1000 ml

12 kr ordinarie 24 kr

12 kr/l

t.o.m. 14 okt

Nära Söderlivs, Lund
Salame Tryffel −47 % ↗

Salame Tryffel

Beretta · 500 g

79 kr ordinarie 149 kr

158 kr/kg

t.o.m. 5 okt

Nära Söderlivs, Lund
Drömkrisp HasselnougatMjölkchoklad GräddnougatTutti Frutti CandyWinegums CandyBerry Ovals Wednesday+6−34 till −43 %

Godis

11 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Laxsida ca Miljömärkt −42 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 242 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−42 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 23 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Morötter Klass 1 −37 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 29 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
DjävulssåsRöd KebabsåsHet KebabsåsKebabsås VitlökMild Kebabsås−36 %

Kebabsås

5 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 31 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−31 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 31 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Kronljus Rosa Bandet −31 % ↗

Kronljus Rosa Bandet

ICA · 20 st

60 kr ordinarie 86 kr

2,98 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Magisk MangoSkogsbärBlåbär−29 %

RisiFrutti

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Jordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubbHallonJordgubb−29 %

RisiFrutti

5 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Torskfilé Bitar −29 % ↗

Torskfilé Bitar

ROYALGREENLAND · 375 g

75 kr ordinarie 106 kr

200 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Original −29 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 125 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Kycklinglår Filé −29 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 152 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Biscoff VanillBiscoff CreamBiscoff Milk Chocolate−28 %

Biscoff

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 21 kr

15 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Pärlsocker −24 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 20 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Vetemjöl −23 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 21 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Apelsin ZeroCitron ZeroZero Lemon LimePink Lemonade Zero−22 %

Zero

4 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 16 kr

2 för 25kr +pant

t.o.m. 11 okt

Nära Söderlivs, Lund
Fetaostpaj GrekiskPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajKycklingpaj med BroccoliBacon Broccoli Paj+3−21 %

Felix

8 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Pesto Genovese Alla −21 % ↗

Pesto Genovese Alla

ZETA · 190 g

25 kr ordinarie 31 kr

132 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−20 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Torkad JordgubbarTorkade Blåbär−18 %

Rawnice

2 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 35 kr

28,99 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Söderlivs, Lund
Sourc/Onion ProteinkakorPopcorn ProteinkakorOst Proteinkakor−14 %

Proteinkakor

3 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 29 kr

25 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Söderlivs, Lund
Mango ca Klass 1 −13 %

Mango ca Klass 1

ICA · 325 g

23 kr ordinarie 26 kr

70 kr/kg

Nära Söderlivs, Lund
Gul lök Klass 1 −11 %

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

11 kr ordinarie 12 kr

11 kr/kg

Nära Söderlivs, Lund
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Juice VinterBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+3

Juice

8 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Pizza Piadina Quattro Formaggi 2-packPizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RisoranteHawaii Pizza Ristorante+2

Pizza

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Kryddkorv HögrevSalsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv Chimichurri+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Pastasås VodkaPastasås PuttanescaPastasås Ricotta PecorinoPastasås Körsbärstomat & Basilika

Pastasås

4 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklingfiléer GrillkryddadeTacokyckling FrystKycklinginnerfiléer Grillade Barbecue

Guldfågeln

5 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Skogsbär CrushCrush SmultronZero SugarHallon CrushPäron Crush+2

Läsk

7 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Gammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass ChokladkrossÄkta Vanilj

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder KattInnekatt Kastrerad

Mjau

5 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Söderlivs, Lund
Tyck till