Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Ottsjö-Bua

42 erbjudanden just nu · Undersåker · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Coca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack−41 %

10-pack

4 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 84 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Pommes fritesPommes strips−38 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Laxsida ca Miljömärkt −38 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 225 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Morötter Klass 1 −34 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 27 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Kebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet Kebabsås+1−32 %

Kebabsås

6 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−30 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Original −29 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 125 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Kycklinglår Filé −28 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 151 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−21 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Pärlsocker −19 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 18 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−14 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Champinjon Klass 1 −9 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 17 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Kryddkorv HögrevSalsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv Chimichurri+7

Korv

12 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+12

Mjölkchoklad

17 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Läsk PetBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär CrushZero+6

Läsk

11 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Kyckling Thaikryddad StektKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chiliTacokyckling Fryst+2

Guldfågeln

7 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Melon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt

Mjau

4 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Ottsjö-Bua
Tyck till