Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Rydaholm

60 erbjudanden just nu · Rydaholm · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Laxsida ca Miljömärkt −41 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 235 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Morot Klass 1 −37 % ↗

Morot Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 29 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−36 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Pommes fritesPommes strips−36 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 26 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Mango Fryst −32 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Hushållsduk 4-p −30 % ↗

Hushållsduk 4-p

ICA · 4 st

13 kr ordinarie 18 kr

3,13 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Ostschnitzel 6-packSchnitzel 6-pack−30 %

6-pack

2 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 71 kr

2 för 99kr

t.o.m. 25 okt

Nära Rydaholm
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−30 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Kycklinglår Filé −29 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 154 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Kycklingfärs −29 % ↗

Kycklingfärs

Kronfågel · 500 g

39 kr ordinarie 55 kr

78 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Nära Rydaholm
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 122 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Stekfläsk Rimmat −24 % ↗

Stekfläsk Rimmat

SCAN · 375 g

39 kr ordinarie 51 kr

104 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Nära Rydaholm
Tomat&Örter FärskostVitlök&Örter FärskostPaprika FärskostNaturell Färskost−23 %

Färskost

4 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 20 kr

15 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Rydaholm
Pirog Chicken TacoPirog Chicken KebabMargherita PirogChili Cheese PirogThe Original Pirog−22 %

Pirog

5 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 14 kr

3 för 33kr

t.o.m. 25 okt

Nära Rydaholm
Port Salut FamiljefavoriterGouda FamiljefavoriterGräddis Familjefavoriter−21 %

Familjefavoriter

3 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Rydaholm
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−21 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Pärlsocker −20 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Ätklar Caesar KycklingÄtklar Bbq Kyckling−17 %

Ätklar Kyckling

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 47 kr

39 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Rydaholm
Pilsnerkorv 455gSalsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv Chimichurri+6upp till −17 %

Korv

11 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 25 okt

Nära Rydaholm
Kyckling MinutbitarKyckling MinutfiléSallads Kycklingupp till −17 %

Kyckling

3 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Rydaholm
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−15 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 46 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Torrfoder Kastrerad LaxKattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat Kyckling+2

Mjau

7 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Glass Jordgubb & ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Juice VinterNektar Apelsin, äpple, mango & passionNektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines Juice+6

Bravo

11 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Orange 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack

10-pack

4 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Kebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssåsRöd Kebabsås+4

Kebabsås

9 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Golden CookiesMini CookiesDouble CreamOriginal

Oreo

4 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr

t.o.m. 25 okt

Nära Rydaholm
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rydaholm
Tyck till