Primat

Veckans erbjudanden på ICA Lammhult

145 erbjudanden just nu · Lammhult · uppdaterat idag · Sida 1 av 2

Om butiken
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktTrosskydd Normal 32-pTrosskydd large 28-p+4−34 till −49 %

ICA

9 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

Lammhult
Crunchies DippedGolden CookiesDouble CreamOriginal−34 till −43 %

Oreo

4 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Lammhult
Paraplyaralia 14cm kruka Höjd 45cm grönFredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit−23 till −42 %

kruka Höjd

2 varor i erbjudandet

70 kr

2 för 139kr

t.o.m. 19 okt

Lammhult
Laktosfritt Smör NormalsaltatSmör OsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat−27 till −39 %

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lammhult
Mango LemonadeDragon FruitStrawberry Lemonade−34 %

Celsius

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Lammhult
Hushållspapper Original 4-pToalettpapper Original 6-p Miljömärkt−17 till −35 %

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Lammhult
Panna CottaDouble ChocoChocolate Chokladpudding−34 %

Grand Dessert

3 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Lammhult
Jalapeno Mild OstringarOstbågar CheddarCheese Jalapeno MildCream Cheese OnionPaprika Havs Salt+12−23 till −32 %

Estrella

17 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

Lammhult
Max 6P −31 % ↗

Max 6P

PEPSI · 330 ml

33 kr ordinarie 47 kr

16 kr/l

t.o.m. 4 okt

Lammhult
Potatis Fast −29 % ↗

Potatis Fast

Axelssons i Aby · 3000 g

40 kr ordinarie 57 kr

40 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Lammhult
Crunchy Puffs Dumle SnacksDumle OriginalDumle SnacksMarianneKina Snacks Röd+2−28 %

Fazer

7 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

Lammhult
Skinka BasturöktSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka−27 %

Skinka

4 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

Lammhult
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−27 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

Lammhult
Normalsaltat Smör & RapsoljaMellan Smör & Rapsolja−23 till −27 %

Smör Rapsolja

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lammhult
Pannkakor 8st −26 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

Lammhult
70% Milk Excellence FusionPistachio Dark ExcellenceMild Creamy 50% Cacao ExcellenceCaramelized Hazelnut ExcellenceChokladkaka EXCELLENCE Fikon Mörk Choklad+9−24 %

Excellence

14 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 43 kr

2 för 65kr

Lammhult
Up&Go 7 16-26KgUp&Go 6 13-20KgUp&Go 5 9-14KgUp&Go 4 7-12KgComfort 3 5-8Kg+2−24 %

Libero

7 varor i erbjudandet

79 kr ordinarie 104 kr

79 kr/st -- vid köp för minst 500 kr, Max 1 erbj/hushåll

Lammhult
10-pack10-pack−24 %

10-pack

2 varor i erbjudandet

60 kr ordinarie 79 kr

2 för 120kr +pant

Lammhult
Glasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split−24 %

Triumf Glass

4 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 43 kr

2 för 65kr

Lammhult
Kanelbullar 10-packMinimuffins CitronMinimuffins Choklad 15-pMinimuffins Vanilj 225−7 till −23 %

Kex & kakor

4 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

Lammhult
Pim Pim HallonbåtarTablettask ZooKick Sea SaltKick Original−9 till −23 %

Malaco

4 varor i erbjudandet

5 kr

3 för 15kr

Lammhult
Pressed Orange Without PulpPressed Orange With Pulp−23 %

Pressed Orange

2 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 38 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Lammhult
Batteri AA/LR6 10-pBatteri AAA/LR03 10-p−22 %

Batteri 10-p

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Lammhult
Jordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-pack−21 %

Loka

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Lammhult
KällarfranskaGrovt Olympiabröd FrallaOlympiabröd 1-pMinibaguette 1-p−20 %

Bonjour

4 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 8 kr

5 för 30kr

Lammhult
Svarta vinbär måltidsdryckMåltidsdryck FläderHallon björnbär måltidsdryckCitron måltidsdryckMåltidsdryck Päron+1−20 %

måltidsdryck

6 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 8 kr

4 för 24kr

Lammhult
Köttfärspaj Fryst/1 PortKycklingpaj Fryst/1 PortOst & Skinkpaj−20 %

Dafgårds

3 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 31 kr

2 för 50kr

Lammhult
Dansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami VitlökSalami Italiensk skivad Göl Pölser−20 %

Korv

4 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 26 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Lammhult
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri−19 %

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lammhult
Jordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−20 %

Drickyoghurt

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 43 kr

35 kr/st

Lammhult
Roast'n Toast −18 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 31 kr

31 kr/kg

Lammhult
Kaffebönor Mörkrost SkånerostIntenzo MörkrostMollbergs Mörkrost−18 %

Mörkrost

3 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 90 kr

74 kr/st

Lammhult
Original −18 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 108 kr

198 kr/kg

Lammhult
Pizzakit −18 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

Lammhult
Pärlsocker −18 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 17 kr

28 kr/kg

Lammhult
Stång Sur Hallon PersikaKokosdröm StångSur Smultron StångSalta HallonPingvinstång Häxvrål+3−17 %

Toms

8 varor i erbjudandet

4,67 kr ordinarie 6 kr

3 för 14kr

Lammhult
Saffran Malen −17 % ↗

Saffran Malen

ICA · 0,5 g

17 kr ordinarie 20 kr

34000 kr/kg

Lammhult
Pärondryck CiderkaraktärÄppeldryck ciderkaraktär−16 %

Ciderkaraktär

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 18 kr

3 för 45kr +pant

Lammhult
ExoticOrangeLemon ZeroOrange ZeroZero Lemon-Lime+5−16 %

Läsk

10 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 18 kr

2 för 30kr +pant

Lammhult
Vingummin Black EditionVingummin TropicalVingummin SourWinegum−16 %

Treatville

4 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 18 kr

2 för 30kr

Lammhult
Chocolate Biscuit&MarshmallowSalted Caramel BigWhitechocolate BigChocolate BigPeanut Chocolate Big+1−16 %

Big

6 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 10 kr

3 för 26kr

Lammhult
Fruktsmoothie Banan & hallon 6mFruktsmoothie Banan & persika 6mFruktsmoothie jordgubb & banan 6m−16 %

Fruktsmoothie Banan

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 11 kr

10 för 95kr

Lammhult
Nappar Cola SurPeaches PersikorGoldbärenLakrits Nappar Salty SoftNappar Sur+2−16 %

Haribo

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 11 kr

2 för 19kr

Lammhult
Viking BerryLando Norris ZeroValentino Rossi ZeroJuiced Rio PunchStrawberry Ultra+7−15 %

Monster Energy

12 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 20 kr

3 för 50kr +pant

Lammhult
Baguette VeteMajskakor PizzaMajskakor PopcornMajskakor RanchMajskakor Ostsmak+1−11 till −15 %

Bröd

6 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr

Lammhult
Fruktstång Druvor/ÄppleFruktstång Blåbär−15 %

Fruktstång

2 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 9 kr

3 för 24kr

Lammhult
Sourc/Onion ProteinkakorPopcorn Proteinkakor−15 %

Proteinkakor

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 26 kr

2 för 45kr

t.o.m. 19 okt

Lammhult
ChokoflarnKanelbullesnittarKaka KolasnittKaffebröd BondkakorKaka Drömmar+4−7 till −14 %

ICA

9 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42kr

Lammhult
Passerade tomaterKrossade tomater−14 %

tomater

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 11 kr

3 för 29kr

Lammhult
Blåbärsknut De LuxeCroissant HallonCroissant ChocoDonut Mango DafgårdChokladmuffins+21−14 %

Kex & kakor

26 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 12 kr

4 för 42kr

Lammhult
Creamy Peanut ButterChokladbarChokladbarChokladbar−14 %

Godis

4 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 13 kr

3 för 34kr

Lammhult
Jordnötsbågar SmokiMajskakor Lättsaltade−13 %

Chips

2 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr

Lammhult
Drickyoghurt TropiskDrickyoghurt Blåbär VaniljDrickyoghurt Jordgubb 0,5%−14 %

Drickyoghurt

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 15 kr

2 för 26kr

Lammhult
Majskorn 340g −14 % ↗

Majskorn 340g

ICA · 280 g

16 kr ordinarie 19 kr

58 kr/kg

Lammhult
BriketterGrillkol−13 %

ICA

2 varor i erbjudandet

55 kr ordinarie 63 kr

2 för 109kr

Lammhult
Mango LemonadeStrawberry Lemonade−12 %

Lemonade

2 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 36kr +pant

Lammhult
Kokosmjölk −13 % ↗

Kokosmjölk

ICA Asia · 200 ml

9 kr ordinarie 10 kr

45 kr/l

Lammhult
Kycklingpaté HalalKycklingpaté med tomat HalalKycklingpastej halalKalkonpastej halal−8 till −13 %

Halal

4 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 10 kr

2 för 18kr

Lammhult
Fresh Island DippmixRanch DippmixVitlök DippmixDill & Gräslök DippmixSweet Chili Dippmix+10−4 till −13 %

Chips

15 varor i erbjudandet

9 kr

2 för 18kr

Lammhult
Jollekaka Hönö −13 % ↗

Jollekaka Hönö

PÅGEN · 400 g

22 kr ordinarie 25 kr

55 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lammhult
Skogsbär CrushHallon CrushPäron Crush−13 %

Crush

3 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 16 kr

2 för 28kr +pant

Lammhult
Jordgubb FruktstängerÄpple Hallon Fruktstänger−12 %

Fruktstänger

2 varor i erbjudandet

19 kr ordinarie 22 kr

2 för 38kr

Lammhult
Löksill 220gSenapssill 215gInlagd Sill 220gSkärgårdssill 215gAnsjoviskryddad Sill 220g−12 %

ICA

5 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 21 kr

3 för 55kr

Lammhult
Minibaguetter vitlökMinibaguetter 6-pBaguetter 2-p−12 %

ICA

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 17 kr

2 för 30kr

Lammhult
Pasta Cup Tomat och MozzarellaPasta Cup Carbonara−12 %

Pasta Cup

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 17 kr

2 för 30kr

Lammhult
Rosécider Hallon VinbärPäroncider 0,5%Äppelcider Fläder 0,5%−12 %

Briska

3 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 13 kr

3 för 35kr +pant

Lammhult
Fruktdryck Hallon 3-p 20clFruktdryck Jordgubb&Passion 3-pFruktdryck Apelsin 3-pFruktdryck Äppel 3-pFruktdryck Päron 3-p+1−11 %

Fruktdryck 3-p

6 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 9 kr

3 för 25kr

Lammhult
Digestive −11 % ↗

Digestive

ICA · 400 g

13 kr ordinarie 14 kr

31 kr/kg

Lammhult
Tomatpuré −11 % ↗

Tomatpuré

ICA · 200 g

16 kr ordinarie 18 kr

80 kr/kg

Lammhult
Vattenmelon HallonGranatäpple HallonCitron Lime LättdryckLingon&Tranbär LättdryckBjörnbär Hallon+3−11 %

BOB

8 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 9 kr

5 för 42kr

Lammhult
Kattmat Mousse TonfiskKattmat Mousse NötKattmat Mousse Kyckling−11 %

Kattmat Mousse

3 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 9 kr

5 för 40kr

Lammhult
Grovt Grekiskt BrödGrekiskt BrödLångfranska−10 %

Bonjour

3 varor i erbjudandet

28 kr ordinarie 31 kr

2 för 56kr

Lammhult
ZeroLäsk PetOrangeLemon ZeroSprite Zero+3−10 %

Läsk

8 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 22 kr

2 för 39kr +pant

Lammhult
Rostad lök −10 % ↗

Rostad lök

ICA · 150 g

14 kr ordinarie 16 kr

93 kr/kg

Lammhult
Tyck till