Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Bågen

43 erbjudanden just nu · Umeå · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 24 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Morötter Klass 1 −39 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 30 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Mango Fryst −36 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 24 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Germini −35 % ↗

Germini

1 st

49 kr ordinarie 76 kr

49 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Bågen
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−32 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 31 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Pärlsocker −31 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 22 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Kycklinglår Filé −31 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 158 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Original −29 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 126 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab−26 %

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie 58 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Vetemjöl −26 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 22 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−20 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Gul lök Klass 1 −15 %

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

12 kr ordinarie 14 kr

12 kr/kg

Nära Bågen
Kebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego Kebabsås+3

Kebabsås

8 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Pizza Piadina Quattro Formaggi 2-packPizza Piadina Prosciutto 2-packPizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza Ristorante+4

Pizza

9 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+12

Mjölkchoklad

17 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Läsk PetZeroBilar ZeroSkogsbär CrushZero+6

Läsk

11 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Pink LemonadeJordgubbHallonJordgubb

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeTacokyckling Fryst+2

Guldfågeln

7 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceTropisk Juice+2

Bravo

7 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+4

Scan

9 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajBacon Broccoli Paj+3

Felix

8 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie ca 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Magisk MangoJordgubb VeganBlåbär

RisiFrutti

3 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtNaturell Mild Yoghurt

Mild Yoghurt

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder KattUtekatt Kastrerad

Mjau

5 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bågen
Tyck till