Primat

Erbjudanden på ICA Eksjö

235 erbjudanden just nu · Eksjö · uppdaterat igår · Sida 1 av 3

Om butiken
Kardemumma MalenMuskotnöt MalenVitlök FinhackadGräslökChili Red Hot Flakes+57−20 till −65 %

Santa Maria

62 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr -- Max 1 erbj/hushåll

Eksjö
Kapris 80gGrönpeppar i Lag−64 %

Santa Maria

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 37 kr

3 för 40kr -- Max 1 erbj/hushåll

Eksjö
Müslibar Cocoa ProteinMüslibar jordnötter & choklad−31 till −49 %

Müslibar

2 varor i erbjudandet

7 kr

7 för 50kr

Eksjö
Domino Pink KexDomino OriginalDomino Dumle−48 %

Domino

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 24 kr

2 för 25kr

Eksjö
Kruka Rosett RB 14cmFredskalla 13cm Rosa Bandet−30 till −47 %

ICA

2 varor i erbjudandet

70 kr

2 för 139kr

Eksjö
Croissant ChocoCookie chocCookies Mjölkchoklad Familjen DafgårdChocolate cookies Familjen DafgårdDonut Fyrkant Rosa Topping+21−19 till −45 %

Kex & kakor

26 varor i erbjudandet

10 kr

4 för 39,74kr

Eksjö
Drömkrisp HasselnougatMjölkchoklad GräddnougatMjölkchoklad SchweizernötChokladkaka MjölkchokladMjölkchoklad Black Saltlakrits+1−37 till −44 %

Mjölkchoklad

6 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25kr

Eksjö
ZeroZeroExoticOrange ZeroExotic Zero+8−42 %

Läsk

13 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

8 för 100kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris

Eksjö
Äpple Mandel KanelKakao Hallon GranolaHasselnöt Dadlar−32 till −42 %

Pauluns

3 varor i erbjudandet

33 kr

3 för 100kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris

Eksjö
Müslibar Milk Dark & WhiteEnergy Bar Havre ChocolateCinnamon Roll Muslibar BigStrawberry White ChocolateChocolate Biscuit&Marshmallow+8−31 till −42 %

Corny

13 varor i erbjudandet

7 kr

7 för 50kr

Eksjö
Katrinplommon & päronpuré Ekologisk 4m ICAPäronpuré Ekologisk 4mFrukt & Yoghurtsmoothie banan & mango 6mFrukt & Yoghurtsmoothie äpple & aprikos 6mGrönsakssmoothie Morot, äpple, mango & passionsfrukt 6m+5−31 till −42 %

ICA I love eco

10 varor i erbjudandet

7 kr

7 för 50kr

Eksjö
Jordgubb Cultura KefirProfibi Nature CulturaKefir Naturell CulturaOnaka Naturell Filmjölk Cultura−34 till −41 %

Cultura

4 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr/st -- Stammispris

Eksjö
Chili Cheez Cheez BallzSuper Cheez DoodlesCheez CruncherzCheez CruncherzCheese Ballz+12−38 %

Olw

17 varor i erbjudandet

20 kr

5 för 100kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris

Eksjö
Ferrari Sur Citron/LimeSur Hallon FerrariFerrari Hallon OriginalSalt Hallon FerrariWhite Chocobar+6−24 till −41 %

Godis

11 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

Eksjö
Läsk PetZeroLäsk PetLäsk HallonsodaLäsk Päronsoda−36 till −41 %

Läsk

5 varor i erbjudandet

4,75 kr

4 för 19kr +pant

Eksjö
Laktosfri OriginalVästerbottensost®Vitlök & ÖrterGräslök LightVitlök & Örter Färskost Light+2−24 till −39 %

Philadelphia

7 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

Eksjö
Wok ZanjuWok Thai StyleWok ClassicKina-Mix KlassiskaÄrter Frysta+3−23 till −38 %

Findus

8 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr -- Max 1 erbj/hushåll

Eksjö
Color FlytandeBrilliant WhiteColor Parfymfri SensitiveColor ParfymfriColor Tvättmedel Pulver+5−23 till −38 %

Rengöring

10 varor i erbjudandet

32 kr

3 för 95kr

Eksjö
Äpple Mandel KanelKakao Hallon GranolaHasselnöt Dadlar−27 till −38 %

Pauluns

3 varor i erbjudandet

36 kr

2 för 72kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris

Eksjö
Grillbilar LtdGodis Gumi Yum Surprise Wildlife−20 till −37 %

Godis

2 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

Eksjö
Djävulens bästa trickLucia är dödAlter egoNär stjärnorna fallerAndra året på den lilla skolan på klippan+5−37 %

Skrivbord

10 varor i erbjudandet

70 kr ordinarie 110 kr

2 för 139kr

Eksjö
Butter Chicken Rice Indian CubeSweet & Sour Kyckling med RisThai Cube Sweet ChiliThai Cube Red CurryPanang Curry Chicken Jasmine Rice+2−37 %

Kitchen Joy

7 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 40 kr

4 för 100kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris

Eksjö
Croissant ChocoCookie chocCookies Mjölkchoklad Familjen DafgårdChocolate cookies Familjen DafgårdDonut Fyrkant Rosa Topping+21−7 till −37 %

Kex & kakor

26 varor i erbjudandet

11 kr

2 för 22,71kr

Eksjö
Sesam Havssalt Knäckebröd RundKanel VeteknäckeMajskakor PopcornMajskakor RanchMajskakor Ostsmak−5 till −36 %

Bröd

5 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

Eksjö
Salty Kina Salty Corn PuffsKina Rispuffar KarlTutti Frutti KarlHazelnut Hackad KarlMarianne Karl+4−36 %

Fazer

9 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 31 kr

5 för 100kr -- Max 1 erbj/hushåll

Eksjö
Grevé® 18 månPräst 12 MånaderGrevé 12 MånaderPräst Mager 12MånHerrgård 12 Månader+1−25 till −36 %

Allerum

6 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st -- Stammispris

Eksjö
Deep HydrationDry ScalpApple FreshClassic Clean2 In 1 Classic Clean+2−26 till −34 %

Head & Shoulders

7 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 59kr

Eksjö
Chili Cheez Cheez BallzSuper Cheez DoodlesCheez CruncherzCheez CruncherzCheese Ballz+12−30 till −34 %

Olw

17 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris

Eksjö
Laktosfri FetaFeta Original−32 %

Feta

2 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr -- Stammispris

Eksjö
Brie −34 % ↗

Brie

ICA · 200 g

20 kr ordinarie 30 kr

100 kr/kg

Eksjö
Pasta Ravioli Tomat och Mozzarella FärskPasta Tortellini Ost och Skinka FärskPasta Ravioli Fem Ostar Färsk−34 %

Pasta Färsk

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

20 kr/st

Eksjö
Värmeljus 6H −33 % ↗

Värmeljus 6H

ICA · 50 st

40 kr ordinarie 59 kr

0,79 kr/st

Eksjö
Macadamianötte Rostade & SaltadePistagenötter Rostade & SaltadeSpanska Mandla Rostade & SaltadeCashewnötter Naturella StoraCashewnötter Sourcream Onion+1−25 till −33 %

Exotic Snacks

6 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 99kr

Eksjö
Stång Sur Hallon PersikaKokosdröm StångSur Smultron StångSalta HallonPingvinstång Häxvrål+3−19 till −33 %

Toms

8 varor i erbjudandet

3,78 kr

3 för 11,35kr

Eksjö
Chorizo Cayenne & paprikaChorizo Red HotKolbász Paprika & vitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaChorizo De Pimenton−30 %

Chorizo

5 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

Eksjö
Fryspåsar 5lFryspåsar 3l 40-pFryspåsar 2lFryspåsar 1l−32 %

Fryspåsar

4 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 22 kr

2 för 30kr

Eksjö
Torkad mango −31 % ↗

Torkad mango

Exotic Snacks · 100 g

19 kr ordinarie 27 kr

189 kr/kg

Eksjö
Kycklingspett GrilladeTacokyckling Fryst−21 till −30 %

Guldfågeln

2 varor i erbjudandet

73 kr

2 för 145kr -- Max 1 erbj/hushåll

Eksjö
Provensalsk salladRöd råkostmix Sköljd−23 till −29 %

ICA

2 varor i erbjudandet

19 kr

19 kr/st

Eksjö
Sourcream & On MatkexSaltade MatkexDill Gräslök Kex−29 %

Göteborgs

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

Eksjö
Maxi 1-Pack −29 % ↗

Maxi 1-Pack

KINDER · 21 g

4,67 kr ordinarie 7 kr

222 kr/kg

Eksjö
WatermelonEucalyptusRaspberry Pomegranate FlavorBlack MintSweet Mint White+5−29 %

Extra

10 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 18 kr

2 för 25,55kr

Eksjö
Fruktkusar 6-packFrökusar−22 till −29 %

Fazer

2 varor i erbjudandet

24 kr

2 för 48kr

Eksjö
Kyckling Röd CurryKyckling TeriyakiKycklingbröst i basilikasåsTortelloni Ricotta SpenatKorvstroganoff Vildris+1−28 %

Gooh

6 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 70 kr

50 kr/st

Eksjö
Västkust MellanrostBryggkaffe Mellanrost StockholmIntenzo BryggkaffeBryggkaffe Mellanrost MezzoBryggkaffe Mörkrost Blue Java+4−28 %

Zoegas

9 varor i erbjudandet

58 kr ordinarie 80 kr

2 för 115kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris

Eksjö
Hallon Lakrits FilidutterBanan FilidutterFilidutter Skumtome Jul sötsurFilidutter JulmustGodispåse Kryptoniter−24 till −28 %

Filidutter

5 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 10 kr

2 för 15kr

Eksjö
Valnötter −28 % ↗

Valnötter

ICA Gott Liv · 300 g

44 kr ordinarie 61 kr

147 kr/kg

Eksjö
Godispåse ButterfliesGodispåse FizzypopGodispåse VattenmelonGodispåse ColaflaskorGodispåse PimPim Hallon+8−12 till −27 %

Godis

13 varor i erbjudandet

9 kr

3 för 28,39kr

Eksjö
Guldsalami −27 % ↗

Guldsalami

Grilstad · 100 g

20 kr ordinarie 27 kr

200 kr/kg

Eksjö
Marängbottnar 2-pTårtbotten Klassisk 24cm 3-delad−13 till −26 %

ICA

2 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 49kr

Eksjö
RäkostSkinkostSalamiost−26 %

Fjällbrynt

3 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 34 kr

25 kr/st

Eksjö
Basilika Ekologisk 1-p KRAV Klass 1 ICA IKoriander i kruka Ekologisk 1-p KRAV Klass 1−26 %

Ekologisk 1-p

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 20 kr

2 för 30kr

Eksjö
Max −26 % ↗

Max

PEPSI · 330 ml

8 kr ordinarie 10 kr

23 kr/l

Eksjö
Dansk SjömansbiffKyckling SatayLyx LasagnePlommonjärparCreamy Garlic Chicken+7−25 %

Frysta måltider

12 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 43 kr

2 för 65kr

Eksjö
Sköljmedel VårskogSköljmedel SommarfriskSköljmedel Harmoni−25 %

Sköljmedel

3 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 28 kr

2 för 42kr

Eksjö
Mandeltårta TobleroneMandeltårta Daim Glutenfri−25 %

Mandeltårta

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie 56 kr

42 kr/st

Eksjö
Pixel ZourrNappar Cola SurPeaches PersikorGoldbärenLakrits Nappar Salty Soft+3−18 till −25 %

Haribo

8 varor i erbjudandet

9 kr

2 för 17,03kr

Eksjö
Tuc SweetchiliTuc Sour Cream OnionTuc OriginalTuc Paprika−24 %

Tuc

4 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 13 kr

3 för 30kr

Eksjö
Frystorkad Jordgubbe VitLakritsfudge−24 %

Exotic Snacks

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 40 kr

30 kr/st

Eksjö
Fem SynderFem Bästisar−24 %

Fem

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 40 kr

30 kr/st

Eksjö
ZeroZeroExoticOrange ZeroExotic Zero+8−23 %

Läsk

13 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 22 kr

3 för 50kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris

Eksjö
Fruktstång Druvor/ÄppleFruktstång Blåbär−24 %

Fruktstång

2 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 10 kr

3 för 23,66kr

Eksjö
Jordnötter −24 % ↗

Jordnötter

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 20 kr

60 kr/kg

Eksjö
Wienerkorv 15-packVarmkorv med Skinn−19 till −24 %

Lithells

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

Eksjö
Pink LemonadeSkogsbärJordgubbHallonJordgubb−23 %

RisiFrutti

5 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 14 kr

6 för 65kr

Eksjö
SkogsbärBlåbär−23 %

RisiFrutti

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 14 kr

6 för 65kr

Eksjö
Vaniljbullar FrystKanelbullar Fryst 12-p−23 %

Fryst

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 29 kr

2 för 45kr -- Stammispris

Eksjö
Tomatsoppa MustigSkogssvamp SoppaSkärgårdssoppaPotatis Purjo SoppaGrön Sparris Soppa+2−23 %

Kelda

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 26 kr

5 för 100kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris

Eksjö
Passion Fruit TorkadMango TorkadPeacemärke Jordgubb LakritsFizzy Bottle DadlarSour Cola Dadlar+1−13 till −22 %

DAVE & JON'S

6 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42,58kr

Eksjö
FiberhavregrynHavregryn−19 %

AXA

2 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 29kr

Eksjö
Ferrari Sur Citron/LimeSur Hallon FerrariFerrari Hallon OriginalSalt Hallon FerrariCaramel Nougat Karl Crunch+2−5 till −22 %

Godis

7 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 26,49kr

Eksjö
Cola KnatterKnatter FruktSurt Äpple Knatter−21 %

Knatter

3 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 15 kr

2 för 23,66kr

Eksjö
Bad & Toalett Toalettpapper 6-p MiljömärktHushållspapper Mat & Kök 4-p Miljömärkt−11 till −21 %

Miljömärkt

2 varor i erbjudandet

33 kr

3 för 99kr

Eksjö
Tyck till