Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Wiks

71 erbjudanden just nu · Lajksjöberg · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Rödbeta Klass 1Morötter Nyskördade Klass 1−46 till −52 %

Klass

2 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Rosa Bandet 4-p −48 % ↗

Rosa Bandet 4-p

Wettex · 4 st

13 kr ordinarie 24 kr

3,13 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Coca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack−41 %

10-pack

4 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 84 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−39 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Färgmixade småtomater Klass 1Brysselkål Klass 1Salladsärta Klass 1Sockerärta Klass 1upp till −39 %

Klass

4 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
FJÄLLSIDA RIM −37 % ↗

FJÄLLSIDA RIM

Nyhléns Hugosons · 1500 g

69 kr/kg ordinarie 110 kr/kg

ca 104 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Wiks
Ravioli Rökt lax MascarponeFärsk Pasta Tortelloni Prosciutto MozzarellaTortelloni Tomat & MozzarellaRavioli Pesto Di BasilicoFärsk Pasta Ravioli 4 Ostar+3−37 %

Rana

8 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 52 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Lion WhiteLion 2-pack−37 %

Lion

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 14 kr

2 för 18kr

t.o.m. 25 okt

Nära Wiks
Pommes fritesPommes strips−36 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 26 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Kebabsås AsianKebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssås+5−34 %

Kebabsås

10 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Morötter Klass 1 −34 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 27 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Green Antioxidant −33 % ↗

Green Antioxidant

INNOCENT · 300 ml

20 kr ordinarie 30 kr

67 kr/l

t.o.m. 25 okt

Nära Wiks
Choko Bær Hindbær m/hvid chokoChoko Bær Hindbær m/mørk chokoChoko Bær Hindbær m/mælkechokoFrystorkade jordgubbar med choFrystorkade jordgubbar med cho−32 %

Nordthy

5 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 37 kr

25 kr/st

t.o.m. 22 okt

Nära Wiks
Mango Fryst −32 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−30 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Kycklinglår Filé −29 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 154 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Wild Bites Duck −28 % ↗

Wild Bites Duck

PRIMADOG · 150 g

25 kr ordinarie 35 kr

167 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Wiks
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 121 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Finstrimlad KycklingbröstfiléBröstfilé Finstrimlad Kebab−19 %

Finstrimlad

2 varor i erbjudandet

59 kr ordinarie 72 kr

59 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Wiks
Max −18 % ↗

Max

PEPSI · 330 ml

110 kr ordinarie 133 kr

17 kr/l

t.o.m. 23 okt

Nära Wiks
Vetemjöl −17 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 19 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Pärlsocker −17 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 18 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Gul lök Klass 1 −16 %

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

10 kr ordinarie 12 kr

10 kr/kg

Nära Wiks
Skinkschnitzel −16 % ↗

Skinkschnitzel

ICA · 300 g

40 kr ordinarie 48 kr

133 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−14 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Läsk PetZeroLäsk HallonsodaLäsk PäronsodaZero+1

Läsk

6 varor i erbjudandet

5 kr

10 för 50kr +pant

t.o.m. 25 okt

Nära Wiks
Laktosfri Yoghurt Naturell 0.5%Vanilj YoghurtMild Naturell Yoghurt

Yoghurt

3 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Glass Jordgubb & ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Kryddkorv HögrevChorizoGrillkorv Ost & baconSalsiccia SmalKarré Örter Persilja&Vitlök+8

Korv

13 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Chokladkaka+12

Mjölkchoklad

17 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Läsk PetZeroKaktus Lime CrushSkogsbär CrushZero+6

Läsk

11 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Kalkon med paprikaGourmetskinka BasturöktKalkon RöktGourmetskinka KoktGourmetskinka Rökt

Pärsons

5 varor i erbjudandet

27 kr

27 kr/st

t.o.m. 5 okt

Nära Wiks
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajKöttfärspaj Fryst/1 Port+7

Frysta måltider

12 varor i erbjudandet

27 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Kattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt+1

Mjau

6 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Wiks
Rökt Salami −16 % ↗

Rökt Salami

PÄRSONS · 200 g

27 kr ordinarie ca 32 kr

135 kr/kg

t.o.m. 5 okt

Nära Wiks
Tyck till