Primat

Veckans erbjudanden på ICA Habo

56 erbjudanden just nu · Habo · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Habo
Mixed BerriesAstro VibePear LimeadeEnergidryck OrangeDragon Fruit+6−31 %

Celsius

11 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 19 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Habo
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−31 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 100 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Habo
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadExtrarökt SkinkaBasturökt Kalkonbröst−30 %

Skinka

5 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Habo
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−30 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Habo
Kyckling Grillad −30 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 28 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Habo
Pannkakor 8st −25 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Habo
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−22 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 42 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Habo
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−21 %

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Habo
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2−21 %

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 27 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Habo
Roast'n Toast −21 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 31 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Habo
Strawberry Ban Immune SupportPeach Passion DrickyoghurtJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−19 %

Actimel

4 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Habo
Popcorn Chicke VeganskaCrispy Buffalo Tenders−18 %

Oumph

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 37 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Habo
Kebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunksOriginal Chunk−18 %

Oumph

5 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 37 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Habo
Pärlsocker −17 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 17 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Habo
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4−17 %

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 30 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Habo
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Habo
Original −15 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 105 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Habo
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−14 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 45 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Habo
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaIntenzo MörkrostDella Casa EspressoKaffebönor Extra mörkrost Forza+1−10 %

Mörkrost

6 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 82 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Habo
Hasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble Choco+1

Grand Dessert

6 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Habo
OriginalMax LimeMax 6P

Pepsi

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie ca 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Habo
Multivitamin JuicePressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpPink Lady ApplejuiceJuice Tropical+4

Tropicana

9 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Habo
Bts Brown Suger PancakeHallon RemixCrunchies DippedGolden CookiesMini Cookies+2

Oreo

7 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Habo
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Habo
Crunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter Mix+7

Fazer

12 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Habo
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Habo
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Habo
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Habo
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Habo
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Habo
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Habo
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Habo
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Habo
Tyck till