Primat

Veckans erbjudanden på ICA Brandbergen

56 erbjudanden just nu · Haninge · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−47 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 130 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Choklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble ToffeeDouble Choco+1−34 %

Grand Dessert

6 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−32 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−32 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Kyckling Grillad −32 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 29 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Max LimeMax 6P−31 %

Max

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Kiwi ca Klass 1 −31 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 10 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Pannkakor 8st −26 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Roast'n Toast −25 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 33 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−24 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 26 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−24 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 43 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
HushållssalamiPepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami Pepperoni+3−24 %

Korv

8 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 28 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Drickyoghurt Jordgubb & granatäpple 8-packJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−23 %

Drickyoghurt

3 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 45 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Pärlsocker −22 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 18 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−21 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Original −17 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 107 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa Mörkrost+4−15 %

Zoegas

9 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 87 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Bregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Mixed BerriesAstro VibePear LimeadeEnergidryck OrangeDragon Fruit+6

Celsius

11 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Multivitamin JuicePressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpPink Lady ApplejuiceJuice Tropical+4

Tropicana

9 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Summer Mix Dumle Päron BananCrunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks Gul+8

Fazer

13 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Bts Brown Suger PancakeHallon RemixCrunchies DippedGolden CookiesMini Cookies+2

Oreo

7 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Crispy Ch*Cken VeganskaKebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunks+1

Oumph

6 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Popcorn Chicke VeganskaCrispy Buffalo Tenders

Oumph

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Brandbergen
Tyck till