Primat

Veckans erbjudanden på ICA Dragonen

41 erbjudanden just nu · Täby · uppdaterat igår

Om butiken
Laktosfritt Smör NormalsaltatSmör OsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat−41 till −52 %

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktTrosskydd String 30-p+6−34 till −51 %

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Mini CookiesGolden CookiesDouble CreamOriginal−44 till −50 %

Oreo

4 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Ost Humlan Ekologisk caVänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Gouda ost mild ca ®Familjefavoriter Edamer mild 23% ca+3upp till −46 %

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Kina Hallon SnacksDumle OriginalDumle SnacksMarianneDumle Mix+2−37 till −45 %

Fazer

7 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Hushållspapper Original 4-pToalettpapper Original 6-p Miljömärkt−25 till −44 %

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadExtrarökt SkinkaBasturökt KalkonbröstSkinka Ugnsrostad+2−41 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Dansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami Italiensk skivad Göl PölserPepparsalami skivad Fettsnål PölserSalami Pepperoni+2−42 %

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−43 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Ostringar Chili CheeseCream Cheese OnionPaprika Havs SaltLagrad Ost & HavssaltBrynt Smör Chili+12−36 till −42 %

Estrella

17 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−41 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 34 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Kyckling Grillad −41 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 34 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Chokladpudding StracciatellaDouble ChocoChocolate ChokladpuddingDouble Toffee−32 till −37 %

Grand Dessert

4 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−36 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 31 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Lax & RäkpajKöttfärspaj Fryst/1 PortKycklingpaj Fryst/1 PortOst & SkinkpajCaesarpaj Kyckling Bacon+2−32 till −36 %

Dafgårds

7 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Vanilj JordgubbSitting BullAnanas Split−35 %

Triumf Glass

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 50 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Thyme & GarlicOriginal ChunkKebab SpicedPulled BbqGrilled ch*cken chunks−32 %

Oumph

5 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Pressed Orange With PulpMulti Fruit MultivitaminPressed Orange Without Pulp−31 %

Tropicana

3 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Pistachio Dark ExcellenceMild Creamy 50% Cacao ExcellenceCaramelized Hazelnut ExcellenceCaramel Seasal Excellence70% Cocoa Mild Excellence+8−28 %

Excellence

13 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Roast'n Toast −28 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 35 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Pannkakor 8st −27 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 25 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Strawberry Ban Immune SupportSkogsbär Drickyoghurt−26 %

Actimel

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 47 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Pärlsocker −26 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 19 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Original −24 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 117 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Kaffebönor Kahawa MörkrostEspresso TrattoriaDella Casa EspressoKaffebönor Extra mörkrost ForzaMollbergs Mörkrost−16 %

Zoegas

5 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 88 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Dragonen
Tyck till