Primat

Veckans erbjudanden på ICA Kopparhallen

74 erbjudanden just nu · Kopparberg · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Magic Sticks FruktkolaFruitparty Fruktkola−38 %

Fruktkola

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 19 kr

2 för 24kr

t.o.m. 1 okt

Kopparhallen
JulmustJulmust S.fri−37 %

Julmust

2 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 8 kr

3 för 15kr +pant

t.o.m. 21 okt

Kopparhallen
Choklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble ToffeeDouble Choco+1−34 %

Grand Dessert

6 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Kiwi ca Klass 1 −31 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 10 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−30 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−30 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Kyckling Grillad −30 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 28 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Juleskum i Påse −28 % ↗

Juleskum i Påse

CLOETTA · 100 g

10 kr ordinarie 14 kr

100 kr/kg

t.o.m. 1 okt

Kopparhallen
Pannkakor 8st −25 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2−21 %

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 27 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Roast'n Toast −21 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 31 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Crispy Ch*Cken VeganskaKebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunks+1−19 %

Oumph

6 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 37 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Popcorn Chicke VeganskaCrispy Buffalo Tenders−19 %

Oumph

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 37 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−18 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 40 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4−17 %

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 30 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Strawberry Ban Immune SupportDrickyoghurt Jordgubb & granatäpple 8-packJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−15 %

Actimel

4 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 41 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Original −14 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 103 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Pärlsocker −13 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 16 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Lingon −12 % ↗

Lingon

500 g

85 kr ordinarie 97 kr

170 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Kopparhallen
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−12 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 44 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa Mörkrost+4−10 %

Zoegas

9 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 82 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Potatis Fast Eko −5 % ↗

Potatis Fast Eko

Källsprångs Gård · 2000 g

59 kr ordinarie 62 kr

30 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Kopparhallen
Mixed BerriesPear LimeadeEnergidryck OrangeDragon FruitPeach Vibe+5

Celsius

10 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 19 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
OriginalMax 6P

Pepsi

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie ca 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Pressed Orange With PulpJuice TropicalJuice Äpple Pink LadyMulti Fruit MultivitaminPressed Orange Without Pulp+1

Tropicana

6 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Förkokt majs ↗

Förkokt majs

ICA. Spanien · 450 g

18 kr 2 för 35kr

39 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Summer Mix Dumle Päron BananCrunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks Gul+8

Fazer

13 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Bts Brown Suger PancakeCrunchies DippedGolden CookiesMini CookiesDouble Cream+1

Oreo

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Jalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese OnionOstringar Chili Cheese+15

Estrella

20 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Mellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör Rapsolja

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie ca 119 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kopparhallen
Tyck till