Primat

Veckans erbjudanden på ICA Sjöhagen

56 erbjudanden just nu · Västerås · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−32 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−32 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Kyckling Grillad −32 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 29 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Kiwi ca Klass 1 −27 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 9 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Pannkakor 8st −25 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Sweet & sour Mild Färdig såsCurry Mild Färdig sås 490gTikka Masala Färdig sås ICA−24 %

Färdig sås

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 26 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−24 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 43 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2−24 %

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 28 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Crispy Ch*Cken VeganskaKebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunks+1−23 %

Oumph

6 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 39 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Popcorn Chicke VeganskaCrispy Buffalo Tenders−23 %

Oumph

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 39 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Roast'n Toast −22 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 32 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Strawberry Ban Immune SupportPeach Passion DrickyoghurtDrickyoghurt Jordgubb & granatäpple 8-packDrickyoghurt Multifrukt 8-packJordgubb Drickyoghurt+1−21 %

Drickyoghurt

6 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−21 %

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−19 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 48 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Pärlsocker −18 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 17 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Original −17 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 107 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa Mörkrost+4−16 %

Zoegas

9 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 88 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 PortLax & Räkpaj+3

Dafgårds

8 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie ca 33 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Hasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble Toffee+2

Grand Dessert

7 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Bregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Mixed BerriesAstro VibePear LimeadeEnergidryck OrangeDragon Fruit+6

Celsius

11 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
OriginalMax LimeMax 6P

Pepsi

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie ca 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Multivitamin JuicePressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpPink Lady ApplejuiceJuice Tropical+4

Tropicana

9 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Summer Mix Dumle Päron BananCrunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks Gul+8

Fazer

13 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Bts Brown Suger PancakeCrunchies DippedGolden CookiesChoco BrownieMini Cookies+2

Oreo

7 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Jalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese OnionOstringar Chili Cheese+15

Estrella

20 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie ca 119 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Sjöhagen
Tyck till