Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Norrhult

55 erbjudanden just nu · Norrhult · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Laxsida ca Miljömärkt −42 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 240 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−39 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
Kebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet Kebabsås+2−37 %

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
Morötter Klass 1 −35 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 28 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−32 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 31 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
Ostschnitzel 6-packSchnitzel 6-pack−31 %

6-pack

2 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 72 kr

2 för 99kr

t.o.m. 25 okt

Nära Norrhult
Original −30 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 127 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
Tomat&Örter FärskostVitlök&Örter FärskostPaprika FärskostNaturell Färskost−25 %

Färskost

4 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 20 kr

15 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Norrhult
Pärlsocker −24 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 20 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
Stekfläsk Rimmat −24 % ↗

Stekfläsk Rimmat

SCAN · 375 g

39 kr ordinarie 51 kr

104 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Nära Norrhult
Vetemjöl −23 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 21 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
Gouda FamiljefavoriterPort Salut FamiljefavoriterGräddis Familjefavoriter−22 %

Familjefavoriter

3 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 50 kr

39 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Norrhult
Pirog Chicken KebabMargherita PirogChili Cheese PirogThe Original Pirog−22 %

Pirog

4 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 14 kr

3 för 33kr

t.o.m. 25 okt

Nära Norrhult
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−21 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
Pilsnerkorv 455gKryddkorv HögrevSalsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprika+7upp till −20 %

Korv

12 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 25 okt

Nära Norrhult
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−20 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
Kyckling MinutfiléSallads Kycklingupp till −17 %

Kyckling

2 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Norrhult
KycklingfärsÄtklar Classic Kyckling Skivadupp till −11 %

Kronfågel

2 varor i erbjudandet

39 kr

39 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Norrhult
Pizza Piadina Prosciutto 2-packPizza Piccolissima tre formaggi 12-packPizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza Ristorante+4

Pizza

9 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 25 okt

Nära Norrhult
Läsk PetBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär CrushZero+6

Läsk

11 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceTropisk Juice+3

Bravo

8 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
Golden CookiesMini CookiesDouble CreamOriginal

Oreo

4 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr

t.o.m. 25 okt

Nära Norrhult
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
Kattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt+2

Mjau

7 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Norrhult
Tyck till