Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Lungers handel

43 erbjudanden just nu · Arboga · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Pommes fritesPommes strips−46 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 31 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Morötter Klass 1 −40 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 30 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Het KebabsåsKebabsås VitlökMild Kebabsås−39 %

Kebabsås

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 33 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Mango Fryst −39 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 25 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Vetemjöl −35 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 25 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Champinjon Klass 1 −34 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Pizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza RistorantePizza Salame Ristorante−33 %

Pizza Ristorante

5 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 43 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Laxsida ca Miljömärkt −33 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 207 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−33 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 31 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Original −28 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 124 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Klassisk Kebab −28 % ↗

Klassisk Kebab

SCHYSST KÄK · 275 g

43 kr ordinarie 59 kr

155 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Pärlsocker −28 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 21 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Kycklinglår Filé −27 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 149 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−27 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 37 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Coca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack

10-pack

4 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 28 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Glass Vanilj & svartvinbärGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Chokladkaka+9

Mjölkchoklad

14 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Läsk PetKaktus Lime CrushSkogsbär CrushCrush SmultronZero Sugar+4

Läsk

9 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Nektar ApelsinTropisk JuiceJuice Apelsin & mandarinJuice ÄppleJuice Apelsin

Juice

5 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökKabanoss Paprika & kumminChorizo De PimentonChorizo Cayenne & paprika+3

Scan

8 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Magisk MangoSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
HallonSkogsbärJordgubbHallonJordgubb

RisiFrutti

5 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Chia GodRågbitar Osötade

Hatting

2 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Lätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild YoghurtNaturell Mild Yoghurt

Mild Yoghurt

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Burgare Kyckling CrispyKycklingfiléer GrillkryddadeTacokyckling Fryst

Guldfågeln

3 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Kattmat KycklingFisk Torrfoder KattUtekatt Kastrerad

Mjau

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lungers handel
Tyck till