Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Långsele

89 erbjudanden just nu · Långsele · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Kanelsnäcka −59 % ↗

Kanelsnäcka

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 12 kr

50 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Nära Långsele
Doftljus Stella grönDoftljus Stella vitDoftljus Stella sand−56 %

Doftljus Stella

3 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 89 kr

39 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Långsele
Förvaringsburk BlåFörvaringsburk RosaFörvaringsburk Mint−52 %

Förvaringsburk

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 42 kr

20 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Långsele
Matlåda Fun −42 % ↗

Matlåda Fun

ICA · 400 ml

29 kr ordinarie 50 kr

73 kr/l

t.o.m. 25 okt

Nära Långsele
Laxsida ca Miljömärkt −40 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 233 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Skumtoppar Kokos 6-pSkumtoppar med chokladsmak 6-p−39 %

Skumtoppar 6-p

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 20 kr

12 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Långsele
Fast potatis Klass 1Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1upp till −37 %

Klass

3 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Långsele
Pommes fritesPommes strips−36 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 26 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Morot Klass 1 −36 % ↗

Morot Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 28 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Vitamin C Svartvinbär Kosttillskott brustablett 20-pVitamin C Granatäpple Kosttillskott brustablettVitamin C Blåbär Kosttillskott brustablett 20-pVitamin C Hallon Kosttillskott brustablett 20-pVitamin C Citron Kosttillskott brustablett 20-p−34 %

Vitamin Kosttillskott

5 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 23 kr

15 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Långsele
Kebabsås AsianKebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssås+5−32 %

Kebabsås

10 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Large 25+ Dentastix Oral CareMedium 10-25Kg Dentastix Oral CareSmall 5-10Kg Dentastix Oral Care−32 %

Dentastix Oral

3 varor i erbjudandet

89 kr ordinarie 131 kr

89 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Långsele
Mango Fryst −32 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Termos Fun −32 % ↗

Termos Fun

ICA · 250 ml

89 kr ordinarie 130 kr

356 kr/l

t.o.m. 25 okt

Nära Långsele
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−30 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Kanelbullar 10-pack −27 % ↗

Kanelbullar 10-pack

Skogaholm · 450 g

27 kr ordinarie 37 kr

60 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Nära Långsele
® Mittbit ca 33 % −27 % ↗

® Mittbit ca 33 %

Västerbottensost · 1000 g

189 kr/kg ordinarie 258 kr/kg

ca 189 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Långsele
Kycklinglår Filé −26 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 147 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Läsk Julmust Original 12-packJulmust Sockerfri−26 %

Julmust

2 varor i erbjudandet

49 kr ordinarie 66 kr

49 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Original −25 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 119 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Emilskinka Rökt −25 % ↗

Emilskinka Rökt

PÄRSONS · 120 g

22 kr ordinarie 29 kr

183 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Nära Långsele
Handtvål Sweet BreezeHandtvål Winter SpiceHandtvål Festive AppleHandtvål Pine WonderlandFlytande handtvål Flower Hour+1−25 %

Handtvål

6 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 16 kr

12 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Långsele
Magisk MangoSkogsbärBlåbär−24 %

RisiFrutti

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
HallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubbHallon+1−24 %

RisiFrutti

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Frönuftig −24 % ↗

Frönuftig

Polarbröd · 375 g

23 kr ordinarie 30 kr

61 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Nära Långsele
Strumpa hidden vit 37/40Damsockor Enfärgade Svart 37/40 5-packBarnsockor Enfärgade Svart 34/36 5-pack−23 %

Kläder

3 varor i erbjudandet

99 kr ordinarie 129 kr

99 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Mango Kolsyrad FruktdryckKolsyrad fruktdryck PäronKolsyrad bärdryck SmultronMango Kolsyrad Fruktdryck−23 %

Kolsyrad

4 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 13 kr

10 kr +pant

t.o.m. 25 okt

Nära Långsele
Smultrondryck Kolsyrad FruktdryckPärondryck kolsyradTropisk Fruktdryck Kolsyrad−23 %

Kolsyrad

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 13 kr

10 kr +pant

t.o.m. 25 okt

Nära Långsele
Farfalle Nr 78 PastaPasta ElicoidaloFusilli Nr 63−23 %

Garofalo

3 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 18 kr

14 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Långsele
Mystery Flavor 2026Mystery FlavourHot & Spicy Chips−21 %

Pringles

3 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 37 kr

29 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Långsele
Polarklämma OstPolarklämma SkinkaPolarklämma Renkött−21 %

Polarklämma

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 19 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Pärlsocker −21 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Rasker FullkornJätteFranska Rostbröd−18 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 33 kr

27 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Långsele
Doftljus Puma wine H8cmDoftljus Puma grön−18 %

Doftljus Puma

2 varor i erbjudandet

59 kr ordinarie 72 kr

59 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Långsele
Pilsnerkorv 455g −17 % ↗

Pilsnerkorv 455g

Bullens · 240 g

25 kr ordinarie 30 kr

104 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Långsele
Juleskum i Påse −16 % ↗

Juleskum i Påse

CLOETTA · 100 g

15 kr ordinarie 18 kr

150 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Nära Långsele
Salta pinnar −13 % ↗

Salta pinnar

ICA · 250 g

18 kr ordinarie 21 kr

72 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Långsele
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−13 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Kattmynta −12 % ↗

Kattmynta

Dreamies · 180 g

49 kr ordinarie 56 kr

272 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Nära Långsele
Ost Mega PackLax Mega Pack−12 %

Mega Pack

2 varor i erbjudandet

49 kr ordinarie 56 kr

49 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Långsele
Jasminris Asia −12 % ↗

Jasminris Asia

ICA · 2000 g

59 kr ordinarie 67 kr

30 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Långsele
Kantarell Varma KoppenMinestrone Varma KoppenRedd Kyckling Varma KoppenRedd Grönsak Varma KoppenPotatis&Purjo Varma Koppen+3−12 %

Varma Koppen

8 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 17 kr

2 för 30kr

t.o.m. 25 okt

Nära Långsele
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Coca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack

10-pack

4 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Kryddkorv HögrevSalsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Cayenne & paprikaBratwurst Kummin & vitlök+1

Scan

6 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Kondisrullar Blåbärssmak 6-pKondisrullar Hallonsmak 6-p

Kondisrullar 6-p

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 24 kr

10 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Långsele
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Bbq Allround GrilloljaChipotle PineappleBarbecuesås OriginalTexas Honey Bbq SauceBBQ Original+2

Johnnys

7 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 11 okt

Nära Långsele
Salsa Pico De GalloChips Bbq & pale aleLime RosépepparChili Cheese ChipsChips Raspberry Sour LTD+8

Gårdschips

13 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklingfiléer GrillkryddadeTacokyckling FrystKycklingspett Grillade

Guldfågeln

5 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Nektar ApelsinBrasilien ExploreRöd Apelsin JuiceTropisk JuiceJuice Apelsin & mandarin+2

Bravo

7 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
SpiraliRigatoni Rigate

Fiorelli

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie ca 17 kr

12 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Långsele
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Skaldjurspaj Fryst/1 PortKycklingpaj med Broccoli+4

Felix

9 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie ca 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Laktosfri Creme Bonjour NaturellLaktosfri Creme Bonjour Rostad PaprikaKantarell laktosfriSoltorkad Tomat laktosfriGräslök laktosfri+1

Laktosfri

6 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie ca 23 kr

18 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Långsele
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder KattUtekatt Kastrerad+1

Mjau

6 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Präst mellanlagrad 31% caGrevé mellan 28% caHerrgård mild 28% ca

Norrmejerier

3 varor i erbjudandet

90 kr/kg ordinarie ca 127 kr/kg

89,90 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Långsele
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Långsele
Rågi RågknäckebrödSport Knäckebröd

Wasa

2 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Långsele
Tyck till